Pátek 1 březen, 2024
Mushroom Bob je nejpřekvapivější vlasový trend roku 2024: Osvojte si jej stejně jako Zendaya nebo Hailey Bieber
Fotografie: Pexels (pexels.com)
BEAUTY

Mushroom Bob je nejpřekvapivější vlasový trend roku 2024: Osvojte si jej stejně jako Zendaya nebo Hailey Bieber

V neustále se vyvíjejícím světě módy a krásy trendy přicházejí a odcházejí, ale čas od času se objeví nějaký, který všechny překvapí. Ještě nedávno byl tento účes kritizován a považován za „uncool”, nyní však nejen mnozí beauty influenceři rozpoznali jeho potenciál. Rok 2023 byl rokem bobů a na této vlně budeme pokračovat i nadále. Co je to „Mushroom Bob”, který je vlasovým trendem roku 2024, a jak ho nosit?

Co je Mushroom Bob?

Mushroom Bob je vlasový trend, který se na rozdíl od klasického rovného boba vyznačuje zaobleným objemným střihem připomínajícím hřib. Je jedinečný a nepřehlédnutelný, a tím se liší od tradičních účesů.

Kromě toho, Mushroom Bob přitahuje pozornost, protože díky svému kulatému tvaru nabízí jednotlivcům vyčnívat z davu. Lze jej přizpůsobit různým typům vlasů i tvarům obličeje. Každý s ním může experimentovat a vyjádřit tak svou kreativitu a individualitu.

Kdo nosí Mushroom Bob?

Mushroom Bob se neomezuje na žádnou věkovou skupinu ani pohlaví – je to účes, který skutečně nezná hranice. Oblibu si však získal mezi těmi, kteří stále hledají něco nového. Tomuto trendu už podlehly hvězdy jako Zendaya, Cara Delevingne, Lily Allen nebo Hailey Bieber.

Jak nastylovat Mushroom Bob?

Pro dokonalý úpravu bobu se doporučuje nejprve přidat do vlasů trochu pěny, která vytvoří základ. Poté je třeba vlasy rozdělit a vyfoukat kulatým kartáčem. Následně byste měli nechat vlasy trochu proschnout, pročesat je a pak už jen zafixovat lakem na vlasy.

Jak se o Mushroom Bob starat?

Udržujte svůj Mushroom Bob v nejlepší kondici pomocí kvalitního šamponu a kondicionéru pro objem. Nezapomeňte pravidelně zastřihovat konečky, každých šest až osm týdnů, abyste udrželi aktuální tvar.

Mushroom Bob není jen účes, je to módní prohlášení. Přijetí tohoto trendu vyžaduje sebedůvěru a ochotu vystoupit ze své komfortní zóny. Proč ho tedy nezkusit a nepřidat se k těm, kteří tento překvapivý a osvěžující trend již s důvěrou nosí?

Napsat komentář