Neděle 14.07.2024
Nehtové trendy se spojily a daly vzniknout hitu letošního léta, který si pravděpodobně zamilujete i vy
Fotografie: Freepik (freepik.com)
BEAUTY

Nehtové trendy se spojily a daly vzniknout hitu letošního léta, který si pravděpodobně zamilujete i vy

Vzpomínáte na loňskou manikúru v duchu glazed donut? Letos se můžete radovat z jejího malého upgradu. Do popředí se totiž dostaly nehty, které jsou kombinací několika trendů – říká se jim butter glazed french.

Glazované nehty jsou šik

Všichni už jistě dobře ví, že byla máslově žlutá vyhlášena odstínem jara a léta. K vidění byla na oblečení, vlasech i nehtech, ale máslově glazovaná francouzská manikúra je spin-off, o kterém jsme nevěděli, že ho potřebujeme.

Francouzská manikúra s máslovou glazurou využívá tři trendy v oblasti nehtů a spojuje je do jednoho designu – trendy máslově žlutou barvu, klasický francouzský tip a glazovaný nebo chromovaný povrch, což je supertrend, který se stále vrací.

Máslová zaujala i světové návrháře

Máslově žlutá zaujala jména jako Loewe, Zimmermann a Givenchy, kteří tento odstín představili ve svých nedávných kolekcích. Mezitím si máslovou blond oblíbily „It-girls”, které hledají jemnější pojetí světlé blond – Leonie Hanne, Sofia Richie Grainge, Beyoncé a Sabrina Carpenter jsou jejími fanynkami. Co se týče nehtů, byla to Selena Gomez, která dala máslové manikúře zelenou.

PŘEČTĚTE SI TAKÉ: CLOUD NAILS JSOU TRENDY, VŠESTRANNÉ A ÉTERICKÉ

Jak na máslově glazované?

Vytvořit si nehty ve stylu máslově glazované není nic složitého, takže se nemusíte obávat toho, že byste museli být nějak moc zruční. První kroky jsou stejné jako u každé jiné manikúry. Zapilujte podle zvoleného tvaru nehtu a po nanesení základního laku, který je téměř nahý, tenkým štětečkem nebo za pomoci samolepky na svých nehtech vytvarujte máslově žluté tipy. Až špičky nehtů zaschnou, zbývá jen poslední krok v podobě glazování. Právě tento krok je třešničkou na dortu této letní manikúry.


Zdroj: glamour.com, vogue.com

Napsat komentář

  • sisis 10.07.2024 v 08:19

    bylo by vhodné vědět,kde najít maslově žluté tipy a co to tipy jsou?na Googlu to vyhledava umělé nehty,dále stetecek se namači jako kam? v neposlední řadě ani glazovani mi Google nevyhledal jen keramiky.Postup je sice fajn ale není u toho žádný produkt ani vysvětlení co to má být.Skoda takhle je článek naprosto neprinosny.