Neděle 14.07.2024
Šalvějově zelené nehty jsou jarním trhákem: Vsaďte na jednoduchost, zlato nebo mramorový efekt
Fotografie: Freepik (freepik.com)
BEAUTY

Šalvějově zelené nehty jsou jarním trhákem: Vsaďte na jednoduchost, zlato nebo mramorový efekt

Šalvějově zelená byla trendy už v zimě. Tehdy jsme jí ale ještě nevěnovali takovou pozornost, jaké se jí dostává letošní jaro, kdy je k vidění ve všemožných provedeních. Zamilujete si i vy některé z nich?

Proč je šalvějově zelená tak oblíbená?

Šalvějově zelená je jemný odstín, který se nachází na pomezí zelené a šedé. Její název je inspirován rostlinou, která je známá svými uklidňujícími a léčivými vlastnostmi. Je to barva, která vyzařuje klid, rovnováhu a moudrost a představuje růst, obnovu a spojení s přírodou. Oblíbil si ji dokonce i Giorgio Armani, který o šalvějově zelené řekl, že je pro lidské oko tou nejklidnější barvou, kterou může vnímat.

Jak začlenit šalvějově zelenou do své manikúry?

Přidejte k šalvějově zeleným nehtům trochu zlata

Kdo řekl, že šalvějově zelené nehty mohou být jen super jemné a delikátní? Šalvějově zelená je naprosto univerzální a prostřednictvím zapojení metalického odstínu můžete svým nehtům dodat okouzlující nádech, aniž by vaše manikúra působila přeplácaně.

V duchu gradientní francouzské manikúry

Pro ty, kteří milují francouzskou manikúru a neradi se příliš odklánějí od klasického stylu, je šalvějově zelená super zábavný způsob, jak si tuto základní manikúru ozvláštnit, a zároveň zůstat trendy. Nanesení šalvějově zelené barvy pouze na konce nehtů dodá nehtům sofistikovaný nádech.

I mramorový efekt může být super sofistikovaný

Jednou z nejlepších vlastností šalvějově zeleného odstínu je, že je přirozeně sofistikovaný. Smíchání této barvy s neutrálnějším odstínem, jako je například baby růžová, je super stylové a elegantní!

Vyzkoušejte šalvějově zelený chrom

Pokud sledujete trendy v oblasti nehtů, pravděpodobně víte, že lesklá chromová manikúra je všude kolem. Proč tedy nevylepšit své šalvějové nehty přidáním trochy chromového pudru navrch? Je to další skvělý způsob, jak šalvějově zelenému odstínu dodat něco navíc.

Jemné prohlášení jara

Šalvějově zelená je přirozeně docela jemná barva, takže se velmi dobře hodí k tradiční ženské manikúře. Přidání květinových vzorů je způsobem, kterým můžete vyjádřit svou ženskou stránku a zůstat styloví.

Šalvějově zelenými třpytkami nic nezkazíte

Když do své manikúry přidáte trochu třpytek, vnesete do ní spoustu zábavy a osobitosti. Třpytky můžete mít dokonce jen na akcentním nehtu, aby šalvějově zelený odstín vynikl i na ostatních prstech. Protože šalvějově zelená je poměrně chladný odstín, hodí se dobře ke třpytkám ve studených tónech.

Matné nehty s šalvějovými nehty jsou dalším zábavným zpestřením

Dalším způsobem, jak do své manikúry vnést šalvějově zelenou, a přitom získat trochu osobitosti, je zvolit matné provedení. Matné laky dodají vaší manikúře okamžitý nádech elegance, zatímco přidání malého nail artu v matném odstínu navrch vám dá svobodu vnést do vzhledu trochu své osobnosti.

Možnosti, jak vynést šalvějový lak, jsou neomezené. Vyzkoušíte ho letos na jaře také?


Zdroj: women.com, lemon8-app.com, thezoereport.com

Napsat komentář