Pátek 1 březen, 2024
Trendy úpravy obočí pro rok 2024 se nesou v duchu extrému: Vsaďte na přirozenost nebo melír
Fotografie: Pexels (pexels.com)
BEAUTY

Trendy úpravy obočí pro rok 2024 se nesou v duchu extrému: Vsaďte na přirozenost nebo melír

Každý z nás se shodne na tom, že nový rok máme rádi také proto, že nás vždy zahltí novými trendy. Ať už se jedná o oblast fashion, nebo beauty. Jaká úprava obočí bude „frčet” v letošním roce.

Trendy ve tvaru obočí

Za poslední dva roky přinesl internet nespočet odvážných trendů v obočí. K dokonalosti vyklenuté nebo načechrané? Techniky jako laminace nebo mýdlový styling si musela vyzkoušet nejedna žena. Nyní se ale pojďme přesunout do roku 2024 a užít si přirozené tvary. Ať už máte obočí husté, tenké, tmavé, nebo světlé, je načase přijmout strukturu, která je pro vás charakteristická.

Hlavní trendy úpravy obočí

Rozhodně ale nemáte své obočí nechat volně růst. Upravte jej tak, aby odpovídalo vašim rysům a tvaru obličeje. K hlavním trendům pak bude patřit asymetrické a melírované obočí. Neberte ale asymetrické obočí příliš doslova. Každá z nás moc dobře ví, že každé obočí je trochu jiné, a proto se tento fakt nesnažte zamaskovat. Místo toho přijměte jeho krásu, ale rozhodně se nesnažte asymetričnosti docílit za každou cenu. Pokud jde o melírování obočí, barví se jen některé chloupky, aby vaše obočí vypadalo přirozeněji a objemněji.

Různé typy obočí

Pokud budete zkoušet různý styling obočí, vezměte v úvahu typ obličeje, a samozřejmě také velikost obočí. Správný styling je u každého člověka jiný, ale pokud nevíte, jaký tvar je pro vás vhodný, můžete zavítat do kosmetického salonu nebo brow baru, kde vám poradí. Pokud je vaše obočí tenké a chcete ho mít nadýchané a plné, existuje nekonečné množství prostředků, jak toho docílit. Vyzkoušet můžete na tradiční tužku na obočí a řasenku nebo microblading.

Fotografie: Pexels (pexels.com)

Proč přijmout texturu?

Už víte, že letos pofrčí textura. Proč ale sázet zrovna na ni? Pokud do svého obočí přidáte texturu, budete hned působit mladistvěji, a dokonce módněji. A docílení textury není vlastně ani tak složité. Jen nezapomínejte na to, že byste si měli pořídit řasenku na obočí. Díky ní bude obočí držet tak, jak ho vytvarujete.

Je libo microblasting?

Pokud opravdu toužíte po objemu, možná stojí za úvahu microblasting. Jedná se o unikátní formu tetování obočí, které se vyznačuje až přísnou kresbou jednotlivých chloupků. Při této technice se používá strojek, jehož čepel je velice tenká a výsledné linie jsou přirozené a k nerozeznání od pravého obočí.

Rozhodně se nesnažte, aby vaše obočí bylo za každou cenu dokonalé. Místo toho by mělo vypadat přirozeně a nedbale. To je totiž hlavní trend tohoto roku. Vsadíte na něj, nebo zůstanete u své rutiny?


Zdroje:

https://www.thezoereport.com/beauty/2024-eyebrow-trend-predictions

https://stay-glamour.com/makeup-ideas/eyebrow-trends/

Napsat komentář