Pátek 1 březen, 2024
Rudá i nude hitem sezóny: Seznamte se s barvami letošní zimy, abyste byli šik
Fotografie: Pexels (pexels.com)
BEAUTY

Rudá i nude hitem sezóny: Seznamte se s barvami letošní zimy, abyste byli šik

Každá žena minimálně jednou za život slyšela, že rtěnka dokáže zvednout sebevědomí. A není to pouhá fáma. Pokud jste ve světě rtěnek naprostými nováčky, poradíme vám, které odstíny budou v zimě těmi pravými!

Rtěnka Charlotte Tilbury Matte Revolution v odstínu Pillow Talk Original

Ne nadarmo vytvořila Charlotte Tilbury několik druhů produktů přesně v tomto odstínu. Tento světle fialový odstín s nádechem růžové, popisovaný jako kříženec nude a růžové, je v tomto ročním období jedním z nejoblíbenějších odstínů. A jako bonus je tato rtěnka obohacena o vyživující složky, které jsou ideální pro suché zimní měsíce.

Rtěnka MAC Cosmetics v odstínu Viva Glam

Rtěnka Viva Glam od MAC Cosmetics má několik výhod, ale jednu obrovskou – 100 % výtěžku z jejího prodeje je věnováno na podporu osob žijících s HIV/AIDS. Kromě toho, že rtěnka přispívá na dobrou věc, její teplá sytě červená barva lichotí všem odstínům pleti. Co se pak týká samotné textury, je krémově matná a nevysušuje rty. A to je v zimních měsících obrovský plus.

Rtěnka Freck Beauty MAKEOUT CLUB Soft Blur Lipstick v odstínu Baddie

Zkrášlete se touto jemnou matnou červenou rtěnkou od nezávislé značky Freck Beauty. Tato rtěnka se vyznačuje středním až plným krytím a nabízí jemný matný povrch, který se neusazuje v liniích rtů a neobtiskuje se. Je vyrobena s dávkou výtažku z orchideje královské pro dostatečnou hydrataci a výtažku z kůry magnólie pro polštářový pocit. Odstín Baddie se skvěle hodí k puffers, uvolněným džínům a botám.

Rtěnka Kylie Cosmetics v odstínu I’m Blushing

Rtěnky od Kylie Cosmetics jsou jako stvořené pro ty, kteří nemají rádi pocit rtěnky, ale chtějí plnopigmentový produkt. Dlouhotrvající tekutá rtěnka s lehkou texturou a průzračnou barvou vychází z trendu matných rtěnek této sezóny. I’m Blushing je sytě růžový tón vynikající pro zimní období, protože obohatí vaši přirozenou pleť bez přehnané intenzity.

Tekutá rtěnka Byredo Vinyl v odstínu Flushed

Tento růžový odstín s příznačným názvem Flushed políbí rty svůdnou barvou, která se dá vrstvit. Tekutá rtěnka s vysokým leskem a pigmentem, vyvinutá ve spolupráci s partnerem značky v oblasti líčení, Luciou Lica, je pohodlná, krémová, a ještě navíc veganská! Tenký aplikátor vám umožní vytvořit rovnoměrnou linku kolem i uvnitř linie rtů, takže se lze vyhnout tomu, abyste rtěnku nanesli nedopatřením na místa, kam nepatří.

Už víte, která rtěnka bude letošní zimu vaším průvodcem? A dáváte přednost spíše rudým, nebo přirozenějším odstínům?


Zdroje:

https://www.lorealparisusa.com/beauty-magazine/makeup/lip-makeup/top-lipstick-trends-winter

https://editorialist.com/beauty/best-winter-lipsticks/

Napsat komentář