Středa 22.05.2024
Dokonalé líčení na svátky i Silvestra: 5 beauty tipů, které fungují vždy
Fotografie: Pexels (pexels.com)
BEAUTY

Dokonalé líčení na svátky i Silvestra: 5 beauty tipů, které fungují vždy

Upravená na rodinnou oslavu, elegantní na rande nebo spíše nápaditá na dlouhou párty? Plány na svátky a Silvestra jsou stejně rozmanité jako make-up pro toto období. Máte málo času nebo motivace na okouzlující líčení? Máme pro vás tipy, které vám zaberou méně než 5 minut, pro začátečníky, ale i náročnější. Ať už spíše tenké, nebo dramatické kočičí oči – možné je téměř vše!

Červené rty vždy upoutají pozornost

Klasická Marilyn Red, nebo raději Brigitte Bordeaux? Třpytivé, nebo raději matné? Červené rty jednoduše vždy upoutají pozornost. Obkreslete si rty tužkou na rty a pak už jen přidejte požadovaný odstín. Hotovo!

Zvýrazněte oči spoustou třpytek

Při líčení se nemusíte soustředit jen na rty, ale také na oči. A k tomu vám poslouží spousta třpytivých očních stínů, například ve zlaté nebo stříbrné barvě. Vzhled můžete také zintenzivnit umělými řasami nebo dobrou řasenkou.

Romantické rande nebo večírek pro nezadané?

Romantickou večeři si můžete naplánovat i jako single – se svým nejlepším přítelem. Nebo se vyblbněte jako pár na večírku. Jedním ze způsobů, jak se na takovou událost zkrášlit, je nanést si na obličej kamínky. Kamínky k Silvestru zkrátka patří. Buďte kreativní.

Smokey eyes

„Kouřové oči“ v nejhlubších černých nebo holografických očních odstínech, případně jen ve vnitřních koutcích očí, jsou také skvělou volbou pro ty, kteří dávají přednost spíše klasickému vzhledu.

Jednoduchost

Elegantne pôsobí aj líčenie, ktoré je jednofarebné a navzájom zladené. Napríklad červenkasté nuansy na viečkach a perách či prirodzený odtieň jemnej ružovej ako očný tieň a lícenka. Ak to máte radi minimalistické, môžete svoju obľúbenú lícenku naniesť aj ako očný tieň nadýchaným štetcom a nechať líčka viac sčervenať.

Elegantně působí také jednobarevné a vzájemně sladěné líčení. Například načervenalé odstíny na víčkách a rtech nebo přirozený odstín jemné růžové jako oční stíny a tvářenka. Pokud máte rádi minimalismus, můžete jako oční stíny použít i oblíbenou tvářenku a nechat tváře více zrůžovět.

Slavnostní styling bez stresu. Novoroční předsevzetí nemusí být šálkem čaje každého, ale proč nebýt trochu odvážnější a nezkusit něco nového? Šťastný nový rok!

Napsat komentář