Neděle 14.07.2024
V hlavní roli jemnost a lesk: Glazed blush bude dominovat letošním make-up trendům
Fotografie: Pexels (pexels.com)
BEAUTY

V hlavní roli jemnost a lesk: Glazed blush bude dominovat letošním make-up trendům

Rty si v poslední době kradou veškerou pozornost díky kombinacím rtěnek a lesků, novým peptidovým přípravkům a olejům. Nicméně nedávno jsme propadli trendu „glazed blush“ neboli glazované tvářenky. Seznámíte se s tímto trendem po boku oblíbených vizážistů na TikToku i vy?

Co je glazed blush?

Už v předchozích měsících jsme byli svědky toho, jak se glazovaná pleť stala populární a snad ani není třeba zmiňovat humbuk kolem glazovaných nehtů. Konečně ale nastal čas, aby se tento trend obrátil i k našim tvářím. Letos uvidíme, jak se textura tvářenek bude více balzamovat, aby působila hydratovanějším dojmem. Glazovaná tvářenka bere tradiční odstíny tvářenek jako růžové, broskvové, bobulové a korálové a spojuje je s ultra svěží a zářivou aktualizací, která se pohybuje na hranici mezi tvářenkou a rozjasňovačem.

Jak docílit glazované tvářenky?

Díky vylepšeným texturám a produktům je k dispozici spousta možností, jak vzhled ve stylu glazed blush vytvořit doma. Abyste se vyhnuli nehezkému vzhledu, nanášejte tvářenku štětcem a soustřeďte ji na horní část lícních kostí. Pomocí štětce, který má šikmou hranu, můžete sledovat linii lícních kostí až ke spánku, čímž dosáhnete tvarované tváře. Pak se snažte přidat rozjasňovač přímo na tvářenku, což je změna oproti způsobu, jakým jste pravděpodobně rozjasňovač nanášeli dříve. Klíčové je, aby tvářenka zachytila světlo a dosáhla pigmentovanějšího rozjasňujícího efektu. Nejlepší bude, když použijete produkty samostatně, což vám umožní zvýšit intenzitu tvářenky. Poté přidejte spíše tekutý rozjasňovač, který se aplikuje lépe než tuhý.

Jaké produkty jsou pro tento efekt ty nejlepší?

Na trhu existuje celá řada produktů, které vám pomohou dosáhnout glazovaného vzhledu. Ať už jde o samostatné produkty, se kterými si můžete hrát, nebo, protože tento trend se těší stále větší oblibě, jsou nyní k dispozici hybridní produkty kombinující tvářenku a rozjasňovač, které vám pomohou zjednodušit celý proces.

Pokud se vám nepodaří vzhled glazované tvářenky napodobit napoprvé, nezoufejte. Cvičení dělá mistra! Vyzkoušíte tento trend také?

Napsat komentář