Neděle 14.07.2024
Od Alverde po Sephoru: 6 kosmetických adventních kalendářů, do kterých se vyplatí investovat
Fotografie: Unsplash (unsplash.com)
BEAUTY

Od Alverde po Sephoru: 6 kosmetických adventních kalendářů, do kterých se vyplatí investovat

Předvánoční shon a stres, aby se vše stihlo zařídit před Štědrým dnem, je tady, a s ním i výběr adventních kalendářů. Řekněme si upřímně, že s objevováním malých dárečků v kouzelných okýnkách lze zvládnout adventní období mnohem snadněji. Stejně jako minulý rok jsme pro vás i letos vybrali ty nejlepší kosmetické kalendáře, které zkrátka musíte mít!

Alverde

Alverde patří k ekoznačkám, které jsou běžně dostupné v drogerii. Svými výrobky přispívá k udržitelnosti a je opatřena pečetí za šetrnost k životnímu prostředí. Na adventním kalendáři Alverde najdete klasických 24 políček. Ty obsahují produkty v limitovaných vánočních obalech, z nichž celkem 23 nese označení „vegan”. Kalendář s hravým designem obsahuje převážně mini produkty určené k péči o tělo, vlasy i obličej v přibližné hodnotě 650 Kč. K dostání je v kamenném obchodě i na e-shopu DM za cenu 499 Kč.

Marionnaud

Temně modrý kalendář se zlatými prvky připomíná hvězdy na noční obloze. Dekorativní kosmetika a ostatní doplňky vám pomohou s vytvořením looku, se kterým u štědrovečerní tabule zazáříte. Kalendář ukrývá například rozjasňovač, paletku očních stínů, lesk a masku na rty, štětce i vlasové doplňky. Kromě vzhledu vás tedy jistě potěší především svým obsahem v trojnásobné hodnotě prodejních cen, která činí 999 Kč. Zakoupíte ho online nebo v obchodě Marionnaud.

Kneipp

Na kombinaci temně modré se zlatou vsadila i značka Kneipp. Ta se specializuje především na přírodní koupelovou a sprchovou kosmetiku, díky které se můžete cítit jako ve wellness i ve vašich domovech. V adventním kalendáři Kneipp najdete 24 produktů ve velikostech běžně prodávaných balení. Věřte, že s každým otevřeným okýnkem budete mít možnost si dopřát relax, který je v předvánočním shonu tolik potřebný. Těšte se na tělový peeling, pěnu do koupele, krém na chodidla a několik druhů olejů, solí do koupele, sprchových gelů či tělových mlék. Voňavé čekání na Vánoce seženete za cenu všech obsažených produktů, tedy za 1 699 Kč, na stránkách Kneipp.

NANI Nails

Po otevření všech políček na pestře barevném kalendáři budete mít vybavení pro úpravu nehtů jako v profesionálním salónu. UV lampa, několik gel laků, razítka, olejíček a ostatní doplňky vám zaručí elegantně vypadající zdravé nehty. Adventní kalendář „Nail Surprise” seženete na webu NANI Nails. Za cenu 1 699 Kč si můžete zpříjemnit čekání na Vánoce s kalendářem ukrývajícím produkty v přibližné hodnotě 2 000 Kč.

Havlíkova Apotéka

Adventní kalendář z Havlíkovy Apotéky vás uchvátí nejen minimalistickým designem sladěným do barev jehličí, ale také množstvím produktů. Najdete v něm totiž rovnou 25 dárečků, za které vám vaše pleť, tělo i vlasy poděkují. Těšit se můžete na tuhá olejová mýdla v plné velikosti, na miniatury nejprodávanějších masek, krémů i pleťových sér nebo vlasovou a tělovou kosmetiku. V několika políčkách na vás čeká dokonce i pár novinek, které se zatím neprodávají, a tak máte jedinečnou možnost je vyzkoušet! Celková hodnota produktů v kalendáři je 5 612 Kč, zakoupit jej můžete online i v kamenném obchodě za 2 360 Kč.

Sephora

Sephora přišla i letos se svým unikátním krabičkovým provedením adventního kalendáře. Tentokrát však zvolila namísto tmavě modré oranžovo-stříbrné odstíny. Celkem 24 papírových boxů ukrývá 26 překvapení v podobě kosmetických bestsellerů a novinek. Díky 10 produktům ve standardní velikosti a 16 miniaturám budete mít možnost otestovat na vlastní kůži různé značky napříč spektrem světoznámých tvůrců kosmetiky. Těšte se například na Drunk Elephant, Rare Beauty, Gisou, Huda Beauty, Dermalogica či Rituals! Produkty v hodnotě 9 660 Kč získáte za 3 620 Kč na tomto odkazu nebo na pobočkách Sephora.

Který z kalendářů je pro vás letošním favoritem?

Napsat komentář