Neděle 14.07.2024
3 stylové outfity, které můžete nosit celé léto
Fotografie: Unsplash (unsplash.com)
FASHION

3 stylové outfity, které můžete nosit celé léto

Léto má své kouzlo. Teploty stoupají, slunce svítí a celkově se vše zdá být mnohem lehčí. To poslední platí zejména pro možnosti stylingu našich letních oblíbenců v šatníků. Místo toho, abyste museli přemýšlet, jaké kalhoty zkombinovat s jakým topem, můžete si nyní vše zjednodušit, a i tak být vždy dobře oblečení. Stále vám chybí inspirace na léto? Zde jsou 3 looky, díky kterým budete vždy vypadat co nejlépe!

Maxi šaty a sandály

Bílé maxi šaty jsou v létě téměř nezbytnou součástí šatníku. Pokud je ještě nevlastníte, je ideální čas do nich investovat. Bílé šaty se nejen snadno nosí, ale dají se také velmi snadno kombinovat a lze je nosit téměř pro každou příležitost. Zkombinujte je se sandály dle vlastního výběru a trendy kabelkou – a dokonalý letní outfit bude kompletní.

Tílko a kalhoty

V létě taktéž neuděláte chybu s tílkem a volnými plátěnými kalhotami. Tato kombinace je pohodlná a lze ji vylepšovat, jak je libo. K basic tílku můžete například přidat stylovou oversized košili, tenisky nebo i koženou bundu či sako. Milovnice módy však tento outfit nejraději kombinují s trendy rybářskými sandály, žabkami nebo Birkenstocky.

Denim vzhled

Letošnímu létu dominuje především džínovina. Nezáleží na tom, zda se rozhodnete pro džínovou sukni, džínovou košili, nebo džínovou tašku – s tímto materiálem budete absolutně trendy. A nejjednodušší způsob, jak džínovinu chytře začlenit do svého šatníku, je investovat do kvalitních džínů. Pro ty, kteří by si to chtěli ještě více usnadnit, jsou nejlepší alternativou džínové šaty.

Napsat komentář