Neděle 14.07.2024
IN vs. OUT: Tyto jarní bundy byste měli okamžitě vytáhnout ze skříně!
Fotografie: Pexels (pexels.com)
FASHION

IN vs. OUT: Tyto jarní bundy byste měli okamžitě vytáhnout ze skříně!

Líbil se vám náš první článek „IN vs. OUT“? Představujeme vám další populární trendy. Pěkných jarních kabátů není v šatníku nikdy dost. V přechodném období jsou naší záchranou a ústředním bodem celého vzhledu. Mít v šatníku několik trendy kousků je pro módní fanoušky nevyhnutelné. Které jarní bundy jsou během přechodného období oblíbené?

Bombery

Bomber bundy! Tyto krátké bundy dominují aktuálním módním žebříčkům. Každý milovník módy by měl mít ve svém šatníku alespoň jeden model v krémové, šedé, tmavě modré nebo khaki barvě. Skvěle se hodí k džínům, vypasovaným i volným kalhotám, ale také k sukním a šatům.

Trenčkoty

Trenčkot je a nadále zůstává klasikou. Dlouhý trenčkot jako vzdušný volný přechodný kabát harmonicky zapadne do jarního šatníku a vrstevním lze rychle a snadno přizpůsobit aktuálním povětrnostním podmínkám. Pro mnoho módních fanoušků je proto kabát oblíbeným kouskem každého jara.

Džínové bundy

Džínové bundy patří v současné době k nejžhavějším materiálovým oblíbencům. Pokud se vyznáte v módě, rozhodně byste si měli jarní džínovou bundu pořídit už teď. Může to být krátká džínová bunda nebo džínové sako. Pokud se nebojíte experimentovat, zvolte dlouhé džínové kabáty.

A co je jednozančně OUT? Duffle kabáty, funkční bundy s kapucí a péřové bundy.

Napsat komentář