Neděle 14.07.2024
Nudě odzvonilo: Zjistěte, které kousky dodají vašemu jarnímu outfitu stylový upgrade
Fotografie: Unsplash (unsplash.com)
FASHION

Nudě odzvonilo: Zjistěte, které kousky dodají vašemu jarnímu outfitu stylový upgrade

Zima skončila a jistě se shodneme na tom, že mnozí z nás již dlouho netrpělivě očekávali první známky jara, ze kterých se nyní můžeme těšit. Postupně nás přestalo bavit zimní oblečení a chceme nejen konečně vytáhnout ze skříní to jarní, ale každý outfit mít co nejstylovější. Kterými kousky lze v aktuálním období pozvednout každý outfit?

Sportovní tenisky

Pohodlí je v roce 2024 na vrcholu. A co je nejjednodušší způsob, jak ho implementovat do svého šatníku? Samozřejmě pomocí tenisek. V březnu je počasí jako stvořené k tomu, abyste pomalu vyměnili kozačky právě za ně. Tenisky všech barev a stylů jsou aktuálně velmi in a všeobecně oslavovány, a pokud jste si ještě nenašli svůj model, určitě tak co nejdříve učiňte. Oblíbené jsou například Adidas Samba, které můžete kombinovat ležérně s džínami a kabáty, ale i luxusněji se šaty. Nejenže se pohodlně nosí, ale jsou považovány za obrovský trend tohoto roku.

Poutavé kabelky

Kdo říká, že tašky v oranžové, modré, zelené, růžové či žluté barvě jsou jen pro teplé dny? To rozhodně ne! Doplňky mají schopnost každý outfit krásně oživit. Kromě toho, zářivé barvy vypadají skvěle a hodí se k jednoduchým, tmavým a nudným outfitům. Ať už si ke svému looku vyberete velkou „shoperku”, malou kabelku nebo crossbody tašku, zvolte poutavou barvu. V současné době jsou obzvláště oblíbené červené tašky.

Barevné šátky

Dalším způsobem, jak v březnu pozvednout tmavé outfity, je zvolit k nim barevnou šálu nebo šátek. Je sice pravda, že černou, hnědou, šedou nebo krémovou barvou nikdy neuděláte krok vedle, ale nemusíte se bát ani barev. Co například červená, zelená nebo lila? Bez větší námahy oživí váš outfit a vnesou do něj nádech jara.

Napsat komentář