Pátek 1 březen, 2024
Srdce, květiny a mašle: 3D aplikace na oblečení i doplňcích jsou jedním z letošních módních trendů
Fotografie: Unsplash (unsplash.com)
FASHION

Srdce, květiny a mašle: 3D aplikace na oblečení i doplňcích jsou jedním z letošních módních trendů

Móda se neustále vyvíjí a jedním z nejnovějších trendů, který vyvolává rozruch, je oblečení s 3D vzory. Na trojrozměrných vzorech je skvělé to, že vypadají sofistikovaně a každému oblečení dodají další rozměr – a to doslova! Ať už se jedná o látky, našité aplikace, nebo inovativní techniky, oblečení dodají individuální nádech, hodí se k různým stylům a příležitostem, dokáží rozbít monotónnost a zaručeně osvěží každý šatník. Jak je nosit?

Ať jde o svetr, sukni, sako, nebo kalhoty, oblečení s trojrozměrnými aplikacemi lze kombinovat jako všechny ostatní vzory – jako vrchol outfitu nebo v zajímavé kombinaci. 3D vzory můžete skvěle zakomponovat do monochromatického outfitu, například pomocí různých odstínů a textur stejné barvy. 3D aplikace se dobře kombinují s různými materiály i vzory, dodají vašemu oblečení hloubku a v zimě vás zahřejí.

Pokud se nechcete zcela zahalit do trojrozměrných vzorů, vsaďte na doplňky. Květiny na šatech jsou také krásnou ozdobou a mohou je nosit všechny typy postav. Mezi doplňky najdete také brože a sáhnout můžete i po ozdobách na šňůrce a použít je místo šátku na krk.

Pokud má vaše oblečení trojrozměrný vzor, udělejte z něj ústřední bod outfitu a nechte vzor vyniknout. 3D vzor, který je výrazný nebo složitý, kombinujte s oblečením nebo doplňky neutrální barvy, abyste vyvážili celkový vzhled. 3D aplikace na zvoleném oblečení mohou také hrát roli při zvýrazňování nebo vytváření optických iluzí na vaší postavě. Například svislé pruhy mohou vytvořit iluzi delší siluety, zatímco velké vzory mohou dodat objem, pokud chcete například zdůraznit své poprsí. Vybírejte vzory, které lichotí vašemu tvaru a proporcím těla.

Každý nový trend, který se objeví v obchodech, se nejprve objeví na módních molech. Světoví návrháři jako Ellie Saab, Simone Rocha a Caroline Herrera také pracovali na svých kolekcích s 3D aplikacemi.

Oděvy s 3D vzory vnesly do světa módy nový rozměr. Je to vzrušující trend, který vám umožní experimentovat a vyčnívat z davu. Nebojte se vystoupit ze své komfortní zóny a dopřejte si trochu originality!

Napsat komentář