Pátek 1 březen, 2024
Zimní kapslový šatník v duchu pohodlného kabátu a skvěle padnoucích džínů: 8 kousků, které by vám rozhodně neměly chybět
Fotografie: Pexels (pexels.com)
FASHION

Zimní kapslový šatník v duchu pohodlného kabátu a skvěle padnoucích džínů: 8 kousků, které by vám rozhodně neměly chybět

Šatník každého z nás se přirozeně během roku mění. A zima je obdobím, kdy počasí nejvíce ovlivňuje výběr kousků, které do něj zařadíme. Už jste slyšeli o zimním kapslovém šatníku? Máme pro vás několik tipů, co by v něm nemělo chybět…

Pohodlný kabát

Znáte někoho, kdo se v zimě obejde bez pohodlného kabátu? Pravděpodobně ne. Díky jejich délce se nemusíte obávat, že by vám táhlo na záda a dnes je jich k dispozici tolik, že není složité vybrat si ten svůj. Pokud však pečlivě sledujete módní trendy či fashion influencerky, pak víte, že už nějaký ten pátek frčí oversized a puffer kabáty.

Džíny se širokými nohavicemi

Skinny jeans, ty už jsou dávno passé – teď jsou v kurzu džíny široké. Krom stylu zde vítězí také pohodlí. Džíny se širokými nohavicemi jsou dalším kouskem, který by neměl chybět v šatníku žádné módní nadšenkyně. A pokud tento typ džínů už vlastníte, pak máte jen plusové body. Jestliže se ale teprve chystáte takové džíny pořídit, držte se spíše při zemi a volte barvy v odstínech klasické modré a zapomeňte na výrazné barvy.

Maxi sukně

Maxi sukně spolu s maxi šaty byly obrovským hitem už v létě. A platí to i v zimním období. Krom toho, že jsou stylové, je lze snadno kombinovat například s huňatým svetrem a zaručujeme vám, že mrznout rozhodně nebudete.

Fotografie: Pexels (pexels.com)

Neutrální úplet

Kvalitní úplet v neutrální barvě je investicí, která se rozhodně vyplatí. K výhodám patří to, že vydrží, bude trendy a bude hřát několik let. A když je řeč o úpletu, krom svetrů vám nesmí chybět ani kvalitní úpletové šaty.

Černá taška přes rameno

Žádný kapslový šatník se neobejde bez kvalitní a praktické kabelky. A do zimního kapslového šatníku neomylně patří černá crossbody taška. Pokud navíc patříte k zastáncům kůže či její imitace, tím líp! Právě kožené tašky přes rameno budou v zimě k vidění všude. Pokud tedy takovou kabelku ve svém repertoáru ještě nemáte, je nyní čas si ji pořídit. Hodí se totiž je všemu!

V zimě je trendy praktičnost a styl. A samozřejmě nesmíme zapomínat na pokrývky hlavy a rukavice, které jsou nezbytností. Do kterého kousku letos investujete?

Napsat komentář