Středa 22.05.2024
5 tipů na stylové outfity ideální na cesty
Fotografie: Pexels (pexels.com)
FASHION TRAVEL

5 tipů na stylové outfity ideální na cesty

Pokud letos plánujete dovolenou (a my doufáme, že ano), měli byste si naplánovat i správné cestovní oblečení. Jistě nám dáte za pravdu, že pohodlí je v letadle nebo ve vlaku prvořadé. Přesto se chceme cítit pohodlně i z hlediska módy…

Do letadla nemusíte nastupovat s dokonalým stylingem. Důležitější je dobrá kombinace pohodlí a stylu. Zde je několik inspirací, jak najít stylový, a zároveň pohodlný outfit na cesty.

Cibulový vzhled

Cestování může být často hektické, zejména pokud trvá několik hodin. V jednu chvíli je vám zima a za chvíli je vám příliš teplo. Jednoduchým řešením je cibulová technika, kdy můžete spojit několik kousků. Měli byste na sebe navléknout kousky různých délek, barev i materiálů, aby cestovní outfit vypadal o něco zajímavěji.

Monochromatický vzhled

Pokud musíte jít velmi rychle a už nemáte dostatek času na zvážení kombinace, jednoduše se poohlédněte po topu a kalhotách ve stejné barvě. Monochromatické oblečení je trendy, a hlavně budete připraveni vyrazit během okamžiku. Vzhled v béžových a bílých tónech je velmi oblíbený.

Prosté a jednoduché

Legíny a oversized svetr jsou oblíbeným cestovním outfitem mnoha z nás. Žádné knoflíky ani zipy, které by vám překážely při spánku. V teplejších měsících můžete svetr vyměnit za oversized tričko nebo šaty.

Sportovně

Nic nemůže být pohodlnější než joggingová souprava. Mnoho lidí si myslí, že je trapné ukázat se na veřejnosti v “teplákách“, ale existuje mnoho variací, ve kterých nebudete vypadat, jako byste právě vstali z gauče, a které jsou krásné a pohodlné zároveň. Sportovní outfit najdete na všech sociálních sítích a je populárnější než kdy jindy. Nezáleží na tom, co si myslí ostatní, hlavně že se při cestování cítíte pohodlně.

Věrní společníci

Při každé cestě je nutné mít po ruce to nejnutnější, a proto jsou tašky naprostou nezbytností. Malá kabelka v trendy barvě okamžitě vylepší váš cestovní outfit a její velikost je ideální pro váš pas nebo letenku. A samozřejmě by neměla chybět ani větší taška na všechny ostatní nezbytnosti.

Jaký je váš oblíbený outfit na cesty?

Napsat komentář