Neděle 14.07.2024
4 Netflix novinky, na které se můžete těšit v říjnu
Fotografie: Pexels (pexels.com)
FUN

4 Netflix novinky, na které se můžete těšit v říjnu

Uvařit si hrnek s čajem, nachystat si k tomu něco dobrého na zub a podívat se na film nebo seriál zní jako ideální plán pro trávení dlouhých podzimních večerů. Volbu čaje a něčeho dobrého k snědku necháme na vás, s výběrem programu vám však poradíme. Na jaké novinky se můžete těšit na Netflixu během října?

Pošuci

Animovaná videa od tvůrců Roberta Jamese Rallisona a Ethana Banvilla se nově přesouvají z YouTube na Netflix. Původně krátká několikaminutová videa vycházející na kanále s názvem Odd1sOut nyní můžete sledovat jako komediální seriál.

Hlavním hrdinou je bublinový chlapec James, který umí přeměnit i ten nejběžnější den v naprostou katastrofu. Jamese doprovází stejně potrhlí kamarádi, jimiž jsou mluvící krokodýl Max a dívka z budoucnosti Echo. Trojice přátel zažívající absurdní situace se vám představí v naprosto ztřeštěném animovaném pořadu od 7. října.

Půlnoční klub

Seriály a filmy s horrorovou tématikou jsou v období Halloweenu těmi nejvyhledávanějšími. V tvorbě tajemných příběhů se vyžívá americký režisér Michael Flanagan, který po úspěchu se sériemi Dům na kopci či Půlnoční mše přichází se seriálem plným napětí a strachu s názvem Půlnoční klub.

V celkem deseti epizodách se seznámíte se skupinou mladých lidí, které pojí stejný osud. Všem z nich byla diagnostikována nevyléčitelná nemoc, proto tráví společný čas v hospicu, kde zakládají takzvaný Půlnoční klub. Členové klubu se schází každou půlnoc, vykládají si strašidelné příběhy a pokouší se spojit s lidmi ze záhrobí. Tyto seance se jim však začnou zvrtávat ve chvíli, kdy se objeví nadpřirozené jevy z minulosti. První díl seriálu plného napětí a temna odvysílá Netflix 7. října.

Prokletí městečka Hollow

Pokud nemáte rádi strašidelné filmy, ale zároveň se chcete naladit na 31. října, můžete zhlédnout film s halloweenskou tématikou v poněkud odlehčenější zábavné verzi.

Prokletí městečka Hollow je rodinným filmem o otci, který doslova pohrdá Halloweenem, a jeho dceři, která tento svátek naopak uznává. Vše se změní v momentě, kdy vlivem kletby ožijí všechny dekorace v ulici. Otec s dcerou musí navzdory rozdílným názorům spojit síly, aby oživlé figurky zničili a zachránili tak život nejen sobě, ale i celému městu. Zda se dvojici podaří zvítězit, zjistíte dva týdny před Halloweenem, a to konkrétně 14. října.

Dobrá sestra

Mysteriózní drama od dánského režiséra Tobiase Lindholma vám nastíní příběh ošetřovatele Charlieho, který má na svědomí stovky pacientů. V momentě, kdy vyplavou důkazy o záhadných úmrtích na povrch, se stává Charlie podezřelým. V těžké situaci je jeho jedinou oporou zdravotní sestra Amy.

Pouze Amy Charliemu důvěřuje, a to zejména díky silnému přátelskému poutu, které si vybudovali během společných dlouhých nočních směn. Neohrožuje však Amy důvěrou ve svého kolegu svou milovanou dceru? To se dozvíte v krimi filmu plném napětí 26. října.

Netflix vás svými novinkami naladí na Halloween již začátkem října. Na své si však přijdou i ti, kteří tomuto svátku příliš nefandí. Do jaké skupiny se řadíte vy a jakému filmu nebo seriálu dáte v následujícím měsíci šanci?

Napsat komentář