Neděle 14.07.2024
5 DIY profilů, které byste určitě měli sledovat
Fotografie: Pexels (pexels.com)
FUN ONLINE & TECH

5 DIY profilů, které byste určitě měli sledovat

Ve světě sociálních sítí, a zejména Instagramu, existuje nespočet profilů, které jsou zdrojem inspirace. Pokud hledáte nápady, milujete ručně vyráběné produkty nebo si chcete zpříjemnit volný čas, představujeme vám pětici DIY profilů, které byste rozhodně měli sledovat

@lucididit

Lucia Máliková, známá jako Lucididit, je blogerka, která se věnuje především designu a různým DIY výtvorům. Nedivíme se, že má na Instagramu bohatou základnu sledujících, protože její tipy a příspěvky o různých přestavbách jsou velmi inspirativní. Lucka je veselá a otevřená osoba, a pokud se zajímáte o interiérový design a umění, určitě byste ji měli sledovat. My jsme dokonce měli tu čest udělat s ní rozhovor.

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený DIY▪️ HOME ▪️LIFESTYLE (@lucididit)

@p.o.o.t.v.o.r.i.m

Pod profilem @p.o.o.t.v.o.r.i.m se skrývá Aňa, která ráda tvoří, tráví čas v kuchyni a hrabe se v zemi. Její profil je potěchou nejen pro oko, najdete na něm řadu kreativních nápadů, návodů, inspirací pro dům i zahradu a také skvělé a chutné recepty.

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený DIY inšpirácie · bývanie (@p.o.o.t.v.o.r.i.m)

@peknebyvat

Lucka a Tomáš stále něco přetvářejí, vytvářejí a vymýšlejí pod profilem Pekne bývať. Na jejich profilu najdete inspiraci na vybavení domácnosti, ale také různé DIY postupy a videonávody na bytové dekorace a doplňky, které jsou útulné, udržitelné a zvládne je každý.

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Bývanie | DIY inšpirácie (@peknebyvat)

@tvorit_a_lubit

Úspěšný profil @tvorit_a_lubit spravuje Soňa, která se prezentuje svou vášní pro tvorbu různých produktů. Její profil okouzlil už více než 30 tisíc lidí, a pokud rádi tvoříte a dáváte přednost alternativnímu způsobu života, určitě si přijdete na své. Soňa, jak sama říká, je žena s touhou tvořit a milovat. Miluje vůni ranní kávy, podzim, sukně a med v čaji. Nezapomeňte si přečíst náš rozhovor s ní, kde také prozradila, jak a kde tvoří a kdo ji inspiruje.

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Soňa Višňovská (@tvorit_a_lubit)

@mimymajtslaskouu

Instagramový profil @mimymajtslaskouu patří studentce odd designu a blogerce Miriam. Najdete na něm krásné gadgety a limitované edice doplňků z udržitelné módy, které si mimochodem můžete i koupit. Pokud rádi šijete, pletete nebo vyšíváte, určitě na jejím profilu najdete spoustu inspirace.

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Miriam Majtánová (@mimymajtslaskou)

Napsat komentář