Neděle 14 duben, 2024
4 novinky, které Netflix přichystal na leden
Fotografie: Pexels (pexels.com)
FUN

4 novinky, které Netflix přichystal na leden

Téměř všechny prosincové novinky na Netflixu, které jsme vám v minulém měsíci doporučili, již spatřily světlo světa a určitě je máte už dávno zařazeny do kategorie zhlédnutých filmů či právě sledovaných seriálů. Nyní je tedy nejvyšší čas představit tituly, které budete mít možnost vidět na populární platformě v prvním měsíci následujícího roku. Jaké novinky přichystal Netflix na leden?

Kodaňský kovboj

Dánský krimi seriál vás prostřednictvím obrazovky přenese do prostředí kodaňského zločineckého prostředí. Hlavní hrdinkou seriálu je mladá žena Mia, se kterou okolí zachází kvůli jejím nadpřirozeným schopnostem jako s prodejným talismanem nosícím štěstí.

Mia má netaktního jednání po krk, a tak se rozhodne vzít osud do vlastních rukou a pomstít všechny, kteří se k ní chovali jako k neživé věci. Během své cesty za lepším životem potkává další ženu a zjišťuje, že je spojuje podobná minulost. První díly napínavého skandinávského seriálu můžete zhlédnout 5. ledna.

Bledé modré oko

Mysteriózní krimi film s hororovými prvky vás nechá dvě hodiny v napětí. Film Bledé modré oko vás svým dějem přenese do Spojených států amerických v první polovině 19. století. Během říjnové noci je uznávaný detektiv Landor přivolán ke kriminálnímu případu.

Na akademii West Point byla objevena mrtvola mladého kadeta, kterému bylo vyříznuto srdce. Řešení záhadné smrti mladíka detektivovi ztěžuje nedostatek důkazů a neochota okolí vypovídat. Povede se Landorovi přijít na kloub tomu, co se podzimní noci stalo? Podívejte se 6. ledna na Netflixu.

Nenechat se umlčet

Mexické sociální drama o matce, která pátrá po své pohřešované dceři. Během pátrání poznává několik žen a postupně se dozvídá o jejich těžké minulosti. Všechny si nesou bolest z násilného chování, kterého se staly součástí. Psychické následky je doprovází dodnes.

Pomůže ženám sdílení svých negativních zkušeností zmírnit bolest a dokážou si navzájem pomoct? Sledujte dojemný příběh 11. ledna.

Z jiného těsta

Film Z jiného těsta vás nechá nahlédnout na život nového páru a jejich vztahy s ostatními rodinnými příslušníky. Zamilovaná dvojice dostává od života výzvy v podobě střetů odlišných kultur, mezigeneračních rozdílů a různých očekávání ze strany okolí.

Dokáže tento pár překážkám moderní doby odolávat a postaví se k nečekaným situacím čelem? Vše zjistíte v romantické komedii 27. ledna.

Na jakou lednovou novinku se těšíte nejvíce?

Napsat komentář