Středa 22.05.2024
4 novinky, které Netflix přichystal na květen
Fotografie: Pexels (pexels.com)
FUN

4 novinky, které Netflix přichystal na květen

Co si rozhodně nenechat ujít v následujícím měsíci? Dozvíte se v našem pravidelném článku o Netflix novinkách. Během dubna se bylo na co dívat, a stejně tak tomu bude v květnu. Na své si přijdou milovníci reality show, dramat, ale i romantických komedií nebo akčních seriálů…

Hory lásky

Novinka Hory lásky udělá radost zejména všem příznivcům pořadů Láska je slepá či Jako ulití. V japonské televizní reality show se sejde partička pětačtyřicátníků za účelem seznámení a hledání své drahé polovičky. Aby se vzájemně poznali, stráví společně několik dní v domku na venkově. Najdou všichni účastníci životního partnera? Sledujte 2. května.

Matka

Na strhující snímek plný dobrodružství a napětí se připravte 12. května, kdy na Netflixu vyjde drama Matka. V hlavní roli se představí Jennifer Lopez jakožto nájemná vražedkyně hledající svou dceru, které se před několika lety dobrovolně vzdala. Po cestě ji však čekají nástrahy v podobě nebezpečných protivníků. Zvládne veškeré překážky překonat?

XO, Kitty

Když mladá dívka Kitty najde u dědečka na půdě box plný máminých vzpomínkových předmětů, zjistí, že chodila na soukromou střední školu v Soulu. Rozhodne se tedy pokračovat v jejích šlépějích a absolvovat stejné studium. V momentě, kdy je na školu přijata, si je zcela jistá, že je to osud a vydává se vstříc novému životu. Dobrodružství středoškolačky sledujte od 18. května v seriálu XO, Kitty.

Fubar

Arnold Schwarzenegger se vrací zpět na scénu. Tentokrát se představí v roli agenta CIA, který se po dlouhých letech chystá do penze, ale odhalení rodinného tajemství ho ještě jednou přiměje vyrazit do akce. Na seriál Fubar plný napínavých momentů, ale i špetky humoru se těšte od 25. května.

Jakou novinku si určitě nenecháte ujít?

Napsat komentář