Neděle 21 duben, 2024
Jaké knihy nám přináší měsíc červen?
Fotografie: Pexels (pexels.com)
FUN

Jaké knihy nám přináší měsíc červen?

Po romantické květnové nadílce jsme si tento měsíc pro vás připravili nejen dva thrillery, které vás nenechají v klidu spát, ale také i román a psychologicky zaměřenou knihu. Pojďme se na to podívat!

Mona Kasten – Zachraň mě

Román se věnuje studentce Ruby, která se chce dostat na prestižní univerzitu ve Velké Británii, a to na Oxford. Aby získala body k dobru, požádá svého učitele Suttona o doporučující dopis. Když si ho ale má vyzvednout, tak Suttona přistihne, jak se muchluje s jeho studentkou. V tu chvíli na scénu přichází James, který je zároveň bratrem záhadné studentky z kabinetu, ale je i příkladem zkaženého nevychovaného mladíka, který se snaží „užít si poslední rok na střední“.

Přitažlivost, oxfordská univerzita, láska, splněná přání, oslepení a mnohem víc vás čeká v nové sérii Maxton Hall od úspěšné německé autorky Mony Kasten.

Lori Gottliebová – Měla by sis s někým promluvit

Lori Gottliebová je jeden den terapeutka a druhý den se její svět zhroutí a ona sama musí vyhledat péči odborníka. Svérázný Wendell Bronson vypadá, jako by právě vypadl z příručky pro terapeuty – nic však nemůže být dál od pravdy.

Světový bestseller, který dává čtenáři vtipnou, svěží, a přitom velmi upřímnou optikou nahlédnout do světa psychoterapeutické péče z obou stran, ukazuje křehkost a jedinečnost lidského bytí a poskytuje odpověď na otázku, co je v životě skutečně důležité.

Audrain Ashley – Druhá tvář

Měla za to, že narození Violet bude nejhezčí den jejího života, ale když ji poprvé chovala v náruči, pochopila, že je něco špatně. Vždycky věděla, že ženy v jejich rodině by neměly být matky.

Manžel Fox ji uklidňuje, že není taková jako její matka a že Violet je to nejsladší dítě na světě. Ale s ní taková není. Něco se vážně pokazilo. Je to v ní, nebo ve Violet? Kdo z nich dvou je ta zrůda?

Andrew Mayne – Dívka pod hladinou

Thriller pojednává o Sloan McPhersonové, která miluje vodu, je jejím druhým domovem. Jednou se však ocitne v roli svědkyně i podezřelé. Zrovna když je ve vodě, někdo do ní hodí tělo zavražděné dívky, kterou sama Sloan znala. Je pronásledována jak policií, tak i vrahem.

Stopy vedou k drogovému doupěti, kterému zmizelo půl miliardy dolarů a důležité dokumenty, jež usvědčují zkorumpované úředníky. Jdou po nich policisté a federální bezpečnostní složky. Sloan musí dávat pozor, aby ji to nestáhlo pod hladinu už napořád.

S jakou knihou se chystáte přivítat léto?

Napsat komentář