Středa 22.05.2024
Jaké knihy nám přináší měsíc květen?
Fotografie: Pexels (pexels.com)
FUN

Jaké knihy nám přináší měsíc květen?

Máj lásky čas, pěje ku knižní nadílce zas. Co by se nejlépe hodilo v měsíci zamilovaných? Ano, várka románů plných lásky! Tak se na ně pojďme podívat…

Mariana Zapata – S láskou, Lukov

Young Adult román o Jasmine Santosové, která protrpěla nejedno zranění způsobené krasobruslením. Ví, že její šance v krasobruslařských soutěžích jsou mizivé, ale všechno může změnit arogantní pitomec Ivan Lukov, kterého by nejraději vzala pánvičkou po hlavě. Pravděpodobně je ale její poslední nadějí, jak zůstat u krasobruslení.

Marina Zapata je typickou autorkou slow-burn romantiky, takže si těchto 470 stránek budete vychutnávat plnými doušky.

Anne-Sophie Jouhanneau – Polibky a croissanty

Paříž – město lásky, které dává osamocené duše dohromady. S podobnou vizí do Francie přijíždí i Mia. Kromě lásky sem přijela, aby šest týdnů tvrdě dřela v baletní škole a měla blíž k vysněné kariéře primabaleríny.

Poté se ale na scéně objeví Louis, jež ji chce provést městem. Mladý krásný kluk jí nabízí prohlídku Paříží, tak nevidí důvod nejít. To však netuší, jaká Louis skrývá tajemství.

Elle Kennedy – Výzva

Čtvrtý díl série Briar U z dílny erotických románů od nakladatelství Baronet.

Vysoká škola měla být novým začátkem, ale všechno to pokazilo sesterstvo, do kterého se hlavní hrdinka dostala. Vstupní výzvou je svedení hokejisty ze třeťáku – Conora Edwardse. Typický lamač srdcí, jež okouzlí každou holku na škole i mimo ni. Conor přistoupí na Taylořinu hru, že budou spolu mít něco jen na oko. Takovéto šarvátky nikdy nekončí dobře, jeden z páru to vždycky odnese. Kdo to bude tentokrát?

Emily Henryová – Letní sázka

27. května vychází román pro ženy z pera autorky, která již napsala Milionkrát June.

Augustus Everett je autor klasických románů, jež většinou končí tragicky, January Andrewsová píše romantické příběhy zakončené happy-endem. January přijíždí do nově zděděného domu u břehu jezera a jejím novým sousedem se právě stává Augustus, což je zároveň její bývalý spolužák z univerzity. A tak tihle dva jednoho deštivého večera mezi sebou uzavřou sázku. Augustus musí napsat knihu se šťastným koncem, a naopak January se pokusí zplodit velký americký román.

Chystáte se přečíst některý ze zmíněných románů, nebo máte raději jiné žánry?

Napsat komentář