Pondělí 22 duben, 2024
4 novinky, které Netflix přichystal na prosinec
Fotografie: Pexels (pexels.com)
FUN

4 novinky, které Netflix přichystal na prosinec

Stejně jako listí ze stromů, opadlo i nadšení z listopadových novinek na Netflixu a všichni filmoví i seriáloví nadšenci již netrpělivě čekají na to, jaké trháky jim streamovací platforma nabídne v následujícím měsíci. Co bude v prosinci na Netflixu nového? Nechceme vás dlouze napínat, proto opět přinášíme výběr těch nejžhavějších titulů, které stojí za to zhlédnout…

Vánoční koleda: Muzikál

Nelze opomenout magický čas, který se nám pomalu ale jistě blíží. Za pár týdnů budeme oslavovat nejkouzelnější sváteční dny v roce a jak jinak se na Vánoce naladit než tematicky laděným muzikálem. Původně animovanou komedii si navíc letos můžete užít s hudebním podkresem vánočních koled.

V hlavní roli uvidíte opět lakomého nenávistného lichváře Scrooge, jež má před sebou krušnou noc, během které si musí uvědomit své skutky z minulosti a postarat se o lepší budoucnost dřív, než bude pozdě. Povede se mu jeho zlé chování odčinit? O tom se můžete přesvědčit sami 2. prosince na Netflixu.

Mimi šéf: Vánoční bonus

S vánočním speciálem přichází také tvůrci komedie Mimi šéf. Pohádek nebo animovaných filmů není nikdy dost a o Vánocích obzvlášť ne. Díky Vánočnímu bonusu Mimi šéfa se naladí na sváteční atmosféru celá rodina.

Mimi šéf nebo chcete-li malé batole s duchem byznysmena si nedopatřením vymění místo s jedním ze Santových Elfů a ocitne se na severním pólu, kde musí plnit úkoly, které mu vousatý děda v červeném obleku zadává. Na to však není tento malý rozený vůdce zvyklý. Povede se Mimi šéfovi z komplikované situace dostat? To zjistíte v úterý 6. prosince.

Pitomý Vánoce

Pokud jsou vám pohádky nebo animované filmy cizí, nemusíte se obávat, že o vánočně laděné novinky přijdete – i pro vás si Netflix něco přichystal. U komedie Pitomý Vánoce plné romantiky i ironie se jistě nudit nebudete. Seriál pojednává o nezadané zdravotní sestře Gianně, která už má plné zuby otázek od rodiny, zda se konečně do někoho zamilovala, a tak se rozhodne zalhat a říct, že už je zadaná.

Původně nevinná lež se mění v obrovský problém v momentě, kdy se přibližuje datum rodinného setkání k příležitosti oslavení vánočních svátků. Stihne Gianna za necelý měsíc sehnat muže, který bude ochotný hrát smyšlenou hru a stát se jejím fiktivním partnerem? Odpověď se dozvíte 7. prosince.

Emily in Paris: 3. řada

V tomto případě se na rozdíl od předchozích titulů nejedná o novinku v pravém slova smyslu a o vánoční film, seriál či pohádku už vůbec ne. I přesto všichni fanoušci Lily Collins, milovníci módy a romantické Paříže zajásají. Třetí série seriálu Emily in Paris vyjde již v prosinci.

Rozhodne se Emily v Paříži zůstat? Jaké nové dobrodružství a životní výzvy na ni čekají? To se fanoušci seriálu Emily in Paris dozví 21. prosince, kdy dostanou od Netflixu předčasný vánoční dárek v podobě pokračovací 3. řady.

Na jakou prosincovou novinku se těšíte nejvíc?

Napsat komentář