Neděle 14.07.2024
4 novinky, které Netflix přichystal na únor
Fotografie: Pexels (pexels.com)
FUN

4 novinky, které Netflix přichystal na únor

Máte již všechny lednové novinky na Netflixu zhlédnuté? V tom případě je ideální čas představit si trháky, na které se můžete těšit v následujícím měsíci. Únorový program je tak rozmanitý, že si určitě přijdete na své, a to ať už máte rádi komedie, romantické filmy, nebo skutečné příběhy…

Dívka a moře

Po vzoru slavných mořeplavců si vysnila mladá australská jachtařka obeplout zemi kolem dokola. Jessica Watson ještě neoslavila ani sedmnácté narozeniny, ale i přesto se nebojácně vydala vstříc dobrodružství a naplánovala si plavbu, během které se bude muset spoléhat pouze sama na sebe a na svou plachetnici.

Co všechno odhodlanou jachtařku Jessicu při plavbě kolem světa provázelo a jak se jí podařilo dostat skrz nejnebezpečnější místa rozbouřeného oceánu? Sledujte 3. února tento dechberoucí inspirativní snímek natočený podle skutečné události.

U tebe nebo u mě?

S blížícím se Valentýnem vychází i nejnovější romantické komedie. V hlavních rolích filmu s názvem U tebe nebo u mě? se vám představí Debbie a Peter, dva přátelé s odlišnými životy nacházející se v různých městech. Zatímco Debbie musí naplno plnit roli matky samoživitelky v Los Angeles, Peter si plnými doušky užívá svobodný život v rušném centru New Yorku.

Jak se život Debbie změní, když jí Peter nabídne, že pohlídá jejího syna, aby si na týden mohli prohodit své role? Nenechejte se napínat a zapněte si 10. února tuto americkou romantickou komedii.

Red Rose

Novinky se dočkají i milovníci thrillerů. V půlce února spatří světlo světa první řada britského seriálu Red Rose. Vše začíná v momentě, kdy si partička náctiletých kamarádů ze střední nainstaluje do svých mobilních telefonů aplikaci, která je donutí plnit úkoly, za jejichž nesplnění jim hrozí nebezpečí.

O jaké konkrétní úkoly půjde a nechá se skupina mladých lidí zmanipulovat, nebo se bude snažit nad technologiemi vyzrát? Sledujte první díly seriálu od 15. února.

Máme tu ducha

V závěru měsíce si Netflix naplánoval vydat rodinnou komedii s prvky hororu, která měla spatřit světlo světa již minulý rok. Film Máme tu ducha pojednává o rodině, která ve svém novém domě objeví ducha Ernesta, a díky tomu se stane okamžitě slavnou na internetu i v médiích.

Sláva donutí rodinu pátrat a zjišťovat více informací o duchově minulosti. V tento moment se však rodina stane terčem CIA. Z jakého důvodu se situace zvrtne? Dozvíte se 24. února na Netflixu.

Už víte, na co se během února podíváte na Netflixu vy?

Napsat komentář