Neděle 14 duben, 2024
4 novinky, které Netflix přichystal na srpen
Fotografie: Pexels (pexels.com)
FUN

4 novinky, které Netflix přichystal na srpen

Jestliže jste stihli zhlédnout červencové novinky na Netflixu a netrpělivě vyčkáváte na to, co si pro vás světoví tvůrci připravili pro nadcházející měsíc, věnujte pozornost tomuto článku. Přicházíme s pravidelným přísunem nejžhavějších srpnových filmů a seriálů. Věřte, že se máte na co těšit!

Lapač duší

První srpnovou novinkou je snímek od tvůrců polské kinematografie. Hlavního hrdinu tohoto akčního thrilleru si najme armáda vlastnící zbraň, která dokáže změnit společnost v brutální násilná monstra. Zneužije hlavní hrdina své moci? Sledujte jeho dobrodružství ve filmu Lapač duší 2. srpna.

Zabiják bolesti

Lidské chování určuje dle vlastníka firmy zneužívající opioidy útěk od bolesti a potěšení. Byznys s tlumícími chemickými látkami má však na svědomí množství obětí, a tak se rozhodnou právníci přijít situaci na kloub a předejít tragickému osudu dalších osob. První díly amerického seriálu Zabiják bolesti můžete zhlédnout 10. srpna.

Rachel Stone: Sázka na srdce

Nezkušená technička Rachel působí v organizaci prosazující mír a zabraňování světových hrozeb. To však netuší členové elitní jednotky, které je součástí. Po nezdařených misích přichází na to, že je její největší pomyslnou zbraní lidský přístup. Jak tohoto zjištění využije? Zjistíte 11. srpna v akčním krimi thrilleru Rachel Stone: Sázka na srdce.

Rozhodně nejsi zvaná na mou bar micvu!

Nejlepší kamarádky Stacy a Lydia si dlouhodobě plánují velkolepý společný obřad bar micva. Vše se změní v momentě, kdy se do jejich přátelství vmísí oblíbený kluk ze střední a pokusí se jim jejich sen překazit. Pokusí se dívkám situaci vyřešit a zažít společnou náboženskou událost? Dozvíte se v komedii Rozhodně nejsi zvaná na mou bar micvu! poslední srpnový pátek 25. srpna.

Jaký film či seriál vás zaujal nejvíc?

Napsat komentář