Středa 22.05.2024
3 YouTube kanály, kde letos najdete Vlogmas #2
Fotografie: Pexels (pexels.com)
FUN ONLINE & TECH

3 YouTube kanály, kde letos najdete Vlogmas #2

Minulý týden jsme si představili první tři YouTube kanály, kde letos najdete videa zvaná Vlogmas, dnes jejich počet rozšíříme. Vlogmas se letos netěší o nic menší oblibě než v minulých letech. Sledujete je také?

Christie&Babies

Kristýna, která vystupuje v online světě pod značkou Christie&Babies, natáčí na YouTube už přes 5 let a aktivní je také na Instagramu. Celá Kristýnina tvorba odráží její aktuální největší životní roli, kterou je role maminky dvou malých ratolestí, a její každodenní videa do série Vlogmas, která se rozhodla letos natáčet, nejsou výjimkou.

Amy’s World

Amy, která je nejen sledovanou youtuberkou, ale také instagramerkou a tiktokerkou. Na rozdíl od loňského roku se rozhodla, že se letos pustí do natáčení Vlogmas na svůj YouTube kanál. Každodenní videa svým odběratelům neslíbila, nicméně sama doufá, že se jí podaří natáčet co nejčastěji.

Svět podle Katky

Kdo se alespoň trochu orientuje mezi online tvůrci a influencery, jistě zná Katku Kvapilíkovou, ještě nedávno Královou. Byť má Katka doma ročního synka Filípka, rozhodla se letos od 1. prosince pustit do každodenního natáčení Vlogmas a jejich zveřejňování hned následující den.

Umíte si představit, že byste celý prosinec až do Vánoc každý den natáčeli a zveřejňovali videa?

Napsat komentář