Neděle 14.07.2024
4 novinky, které Netflix přichystal na červenec
Fotografie: Pexels (pexels.com)
FUN

4 novinky, které Netflix přichystal na červenec

První letní měsíc se uchyluje ke konci, a to znamená, že nastává stejně jako v předchozím měsíci pravá chvíle k představení červencových Netflix novinek. Jaké tituly si nenechat ujít tentokrát?

Wham!

Již 5. července budete mít možnost nahlédnout do archivů jednoho z nejúspěšnějších pěveckých dvojic anglického popu George Michaela a Andrewa Ridgeleye. V dokumentu Wham! uvidíte záběry z uměleckého života tvůrců hitů Last Christmas, Everything She Wants, Wake Me Up Before You Go-Go a mnoho dalších. Čekají vás také doposud nezveřejněné rozhovory. Nenechte si tedy tuto žhavou novinku ujít.

Zfalšovaná láska

Pravá láska nebo faleš? Technologie odhalující nepravdivé výroky smíchá pravdu se lží a pěkně potrápí páry ve španělské reality show Zfalšovaná láska. Který z pěti párů obstojí při testu vzájemné důvěry a kdo si odnese tučnou výhru? Sledujte první díly od 6. července na Netflixu.

Učitel

V hlavní roli Garrett Hedlund, jakožto úspěšný učitel Ethan, který získává nabídku vyučovat miliardářského syna Jacksona, jehož hraje Noah Schnapp, herec známý například ze seriálového trháku Stranger Things. Lukrativní práce na pobřeží New Yorku je však tvrdě vykoupena dotěrností bohatého studenta, jehož dotazy směřující na učitelův život hraničí s posedlostí. Americký mysteriózní thriller Učitel vyjde 8. července.

V pasti: Barcelona

Máte rádi filmy plné napětí? Při sledování španělského postapokalyptického thrilleru vám naskočí husí kůže. Příběh pojednává o otci s dcerou, kteří se snaží přežít dystopickou budoucnost a vyhnout se nebezpečným entitám. Pokud jste viděli americkou verzi filmu V pasti se Sandrou Bullock v hlavní roli, zhlédněte i tu španělskou inspirovanou podobným námětem.

Jakou novinku určitě nevynecháte?

Napsat komentář