Sobota 20 duben, 2024
5+1 seriálů pro dokonalou dámskou jízdu
Fotografie: Pexels (pexels.com)
FUN

5+1 seriálů pro dokonalou dámskou jízdu

Objednejte si pizzu, pozvěte kamarádky a váš seriálový maraton může začít. Vychutnejte si nejnovější highlighty! Představíme vám seriály, od kterých nebudete moct odtrhnout zrak a které jsou navíc ideální pro únik z reality.

The Bold Type

Na Amazon Prime můžete sledovat dramatický seriál The Bold Type, který je opravdu návykový. Hlavními postavami jsou tři silné ženy – Jane, Kat a Sutten, které pracují pro lifestylový časopis “Scarlet“. Seriál se nezaměřuje jen na jejich životní krize, ale také na to, co právě hýbe společností – feminismus, společnost, ale také přátelství, lásku a kariéru.

Emily in Paris

Pokud jste tento seriál ještě neviděli, rozhodně vám ho doporučujeme. Byli jste smutní, když skončil poslední díl, protože jste si Emily i přes její charakter opravdu oblíbili? Emily je přemotivovaná marketingová specialistka z Chicaga, která teď musí prodávat luxusní značky v Paříži. Pokud hledáte realismus, tady ho nenajdete. Seriál vás vybízí ke snění. Emily dělá chyby a neumí ani francouzsky, přesto dokáže z každé situace vytěžit maximum.

The Crown

Tento seriál vyvolal senzaci! První dvě série se zaměřují především na mladou královnu Elizabeth. Vynikající na této sérii je, že je velmi podrobná. Třetí série se věnuje primárně dosud žijícím členům rodiny. Čtvrtá se věnuje zejména premiérce Magaret Thatcher, princi Charlesovi a princezně Dianě a jejich nešťastnému manželství.

Věděli jste, že… ministr školství Oliver Dowden varoval diváky, aby si to, co viděli v seriálu, nevykládali jako pravdu?

The Queen’s Gambit

Hlavní hrdinka seriálu The Queen’s Gambit Anya Taylor-Joy hraje Beth Harmon, osiřelou dívku, která se v 70. letech 20. století seznamuje s jedním mužem za druhým a dostává se až k velkým šachovým partiím. Nejenže si seriál zamilujete, ale budete chtít hrát šachy také!

Outer Banks

Chybí vám léto, pláž a slunce? Pak je seriál Outer Banks a kombinace pohledných herců, perfektního soundtracku a letní nálady určena právě vám. Kromě komplikovaných milostných vztahů se dočkáte i obchodování s drogami a jedné automobilové honičky za druhou.

Bridgerton

Seriál o skandálních pomluvách a londýnské společnosti 19. století. Předlohou se mu stala knižní série The Bridgertons od Julie Quinn, takže první sezóna s osmi díly je skvělou příležitostí, jak strávit den mezi svými čtyřmi stěnami. A mimochodem, skvělý tip pro ty, kteří byli fanoušky Gossip Girl.

Napsat komentář