Neděle 14 duben, 2024
5+1 tipů, jak připravit nezapomenutelnou halloweenskou párty
Fotografie: Pexels (pexels.com)
FUN

5+1 tipů, jak připravit nezapomenutelnou halloweenskou párty

Čas zábavy, strašení a nezapomenutelných setkání s přáteli a rodinou – to je Halloween! Pokud chcete letos připravit skvělou halloweenskou párty, máme pro vás několik tipů, jak na to. Připravte se na noc, ze které budou vaši hosté blouznit ještě dlouho po zhasnutí poslední svíčky!

Vhodné téma

Výběr vhodného a zajímavého tématu může povýšit halloweenskou party na legendární úroveň. Zvažte jedinečné nápady jako „Strašidelný cirkus”, „Zombie apokalypsa” nebo „Začarovaný les”. Zvolené téma bude také vodítkem pro další úvahy o výzdobě, kostýmech a celkové atmosféře.

Mrazivou atmosféru

Proměnit svůj prostor v říši, ze které bude mrazit, je nezbytné. Pro vytvoření dokonalé strašidelné atmosféry se zaměřte na tlumené osvětlení, mihotavé svíčky a strašidelnou hudbu. Nezapomeňte ani na falešné pavučiny a strašidelné rekvizity pro extra dotek hrůzy. K dotvoření vzhledu použijte ubrusy, ubrousky a talíře s halloweenskou tematikou.

Ďábelsky chutné menu

Žádná halloweenská párty se neobejde bez chutných dobrot. Vytvořte vizuálně působivé a lákavé menu. Představte si strašidelné sušenky, párky v rohlíku, jedlé oční jednohubky a strašidelně zdobené mísy s ovocem nebo sladkostmi. Nezapomeňte na koktejly a mocktaily s halloweenskou tematikou. Čím strašidelnější, tím lepší!

Kostýmová kreativita

Nezapomenutelná halloweenská párty vybízí hosty k maximálnímu využití jejich kreativity. Zvolte dress code nebo vyzvěte účastníky večírku, aby přišli v oblečení podle vlastního návrhu.

Extra tip: Uspořádejte soutěž o zajímavé ceny a povzbuďte hosty k větší soutěživosti. Své výtvory zvěčněte skupinovou fotografií hodnou Instagramu.

Maraton strašidelných filmů

Vytvořte si útulný prostor s dekami a polštáři, kde se budete moct s přáteli usadit a společně sledovat klasické horory. Vyberte si takové, které udrží všechny na svých místech, a nezapomeňte mít po ruce také dostatek popcornu a občerstvení.

Strašidelný playlist hudebních skladeb

Vytvořte playlist s halloweenskými písněmi. Zařaďte do něj klasiku jako Thriller od Michaela Jacksona a přidejte zvukové efekty jako vrzání dveří nebo kvílení větru.

Jak bude vypadat vaše letošní halloweenská párty?

Napsat komentář