Pondělí 22 duben, 2024
Jaké knihy nám přináší měsíc listopad?
Fotografie: Pexels (pexels.com)
FUN

Jaké knihy nám přináší měsíc listopad?

Po říjnové náloži strašidelných knih, jsme si pro vás tentokrát připravili čtivo spíše pro ženy. Jedná o knihy plné lásky a strastí. Na začátek nakoukneme do bratrstva, o kterém se toho moc neví, následně se podíváme do života ženy, která se nesnese se svým sousedem. Poté se pozastavíme u příběhu, který popisuje život dívky s dítětem a poslední román vypráví o životě ženy, která si vzala nebezpečného muže na Sicílii.

Hejno havranů – Kate Stewart 

První díl ze série Havraní bratrstvo, ve kterém je hlavní hrdinka Cecílie Hornerová nucena pracovat v otcově továrně Triple Falls. Důležitou roli v díle hraje i přátelství, především s Christy, Seanem a Dominikem. 

Nejde ale jen o klasické kamarádství, jde i o milenectví. Navíc se Cecílie dozvídá, že chlapci mají co dočinění se spolkem havraního bratrstva. Jedná se o tajné seskupení, o kterém se toho moc neví. Cecílie chce dostat odpovědi a to, co se stane na konci, nikdo nečeká. Věřte nám, nutně potřebujete druhý díl, jež u nás zatím nevyšel.

Taju pro tebe – J. T. Geissinger 

Joellen Bixbyová je postava, ve které se většina žen uvidí. Nejedná se o tradiční hrdinku, jež by měla míry 90-60-90 a muže by musela odhánět. Jo je úplným opakem – má krásné ženské křivky, nemá ráda společnost a je tajně zamilovaná do svého ženatého šéfa Michaela Maddoxe. Všechno změní její nový soused Cameron McGregor – skotský potetovaný rugbista, který se tentokrát vrhne do jiného zápasu, než je zvyklý. 

Cam Joellen pomůže na sobě zapracovat, aby se líbila Michaelovi. Ovšem při tomto procesu zjistí, že Joellen je chytrá, vtipná, dokonce i sexy, ale bohužel si nevěří. Jo má šanci Michaela získat, ale během jednoho večera všechno ztratí.

Liliana – Anna Szafrańska  

Lilianě je osmnáctiletá těhotná dívka, která opustí rodiče s klukem, kterého odmítají přijmout. Věří ve šťastný život, ale ne všechno je růžové – dítě je nemocné, její kluk Matěj se stává závislým, a zároveň se u něj projevuje násilné chování.  

Liliana najde útočiště u Malvíny, u které načerno uklízí, aby si trochu přivydělala. Malvína ji seznámí s tatérem Matem a Liliana konečně dostane prostor se pořádně nadechnout a roztáhnout křídla jako motýl na jejích zádech.

Ten den – Blanka Lipinska 

Pokračování bestselleru 365 dní je plný překvapení, zvratů, ale i pronásledování a boje o život. Nic v této knize není předem zjevné. Jde o jedno velké tajemství plná sexu, ohrožení a lásky, jež se v roce 2022 dočká třetího dílu.  

Laura začíná žít na Sicílii, připadá si jako v pohádce – skvělý manžel, těhotenství, luxus. Bohužel na povrch vyplývá i tajná stránka – pokusy o unesení, či dokonce i zavraždění. Být manželkou nejnebezpečnějšího muže si vybírá svou daň. 

Doufáme, že jsme vás nalákali na nějakou romantickou knihu. Která kniha je vaše oblíbená?

Napsat komentář