Neděle 14.07.2024
Které nové autorky byste neměli přehlédnout? 3 doporučení na zajímavé knižní tituly
Fotografie: Pexels (pexels.com)
FUN SPONZOROVÁNO

Které nové autorky byste neměli přehlédnout? 3 doporučení na zajímavé knižní tituly

Dosáhnout vydání své knihy je běh na dlouhou trať, a když už se to člověku konečně podaří, rovnou začíná běh další – běh na trati s názvem “prosadit se”. Nové a zatím neokoukané autorky rozhodně mohou mít co nabídnout. Tyto už znáte?

Dostaly možnost vydat vlastní knihu díky projektu Bookla, který může být cestou ke splnění snu. Jsou talentované a dokázaly přijít s něčím tak zajímavým, že se jim dokonce podařilo zvítězit v soutěži o vydání knihy bez nákladů. Tyto autorky si rozhodně nenechte ujít!

Myšky v hlavě – Andrea Kořínková

Jak můžete s hravostí, respektem, klidem a laskavostí přistupovat k různým pocitům a emocím, které nás všechny ovlivňují? Myšky z pohádkového lesa tuto důležitou otázku dokáží zodpovědět nejen dětem, ale i dospělým. Pohádky pro děti, základy respektujícího přístupu pro dospělé.

Chcete, aby vás hněv bavil, anebo vzít strach za ruku? Pak sáhněte po této neobyčejné knize napsané Andreou Kořínkovou. V prodeji od začátku března 2023.

Fotografie: Se souhlasem Bookla

Dvanáct měsíců – Eleanor Corvin (Pavla Novotná)

Vítejte v Ruinách – domově smrťáků, kde můžete strávit jeden rok a sledovat jejich vztahové peripetie, které by mohly směle konkurovat kdejaké telenovele, tragédii nebo tragikomedii. Provedou vás Anna, smrťácká empatička, a Ema. Co znamenají dvě průvodkyně? Dvojnásobek zábavy, romantiky, ale také starostí a smrťařiny.

Máte rádi humor, fantasy, romantiku nebo retteling? Pak pro vás bude tato kniha od autorky Pavly Novotné, vystupující pod pseudonymem Eleanor Corvin, to pravé ořechové. Kniha je v prodeji od první poloviny února 2023. Přehlédnout byste neměli ani její předchozí díl s názvem Jeden rok.

Fotografie: Se souhlasem Bookla

Moje mateřský scifi – Veronika Čadková

Během těhotenství si přečtete hromadu knih, aby po porodu přišlo zjištění, že mateřství rozhodně nevypadá jako z nějaké příručky. Žánr scifi je obvykle realitě na míle vzdálen, tohle je ale čistá životní zkušenost. Že se matkou žena stane automaticky a nemusí se to učit? A to tvrdí kdo?

Toužíte se dozvědět, jaká je nefalšovaná realita mateřství bez příkras? Pak si nenechte ujít knihu Veroniky Čadové, bude v prodeji od dubna 2023.

Fotografie: Se souhlasem Bookla

Která z knih vás zaujala nejvíce? Znali jste už projekt Bookla?

Napsat komentář