Neděle 21 duben, 2024
Vánoční knižní poradce: Jaká romantika rozpálí?
Fotografie: Pexels (pexels.com)
FUN

Vánoční knižní poradce: Jaká romantika rozpálí?

Stále nevíte, co koupit svým nejbližším? Došly vám nápady a nechcete skončit u ponožek? S těmito knižními tipy zabodujete u všech romantických duší! Podíváme do newyorského podsvětí, kde se i mafiánská principessa bojí. Bude následovat návrat do rodného města Callie, která se chce postavit kruté minulosti. Poté se vrátíme za starými známými z Off Campus série od Elle Kennedy a zakončíme to v Kavárně nových začátků, kde podávají nejlepší horkou čokoládu. Jste připraveni objevit ideální dárek?

Sladká nevědomost – Danielle Lori

Elena je romantická duše, která se usmívá na povel, na všechno má okouzlující odpověď, a je zkrátka dokonalá mafiánská principessa. Nebo jí aspoň dříve byla. Jediné, co nyní vidí v zrcadle, jsou zakrvácené ruce. 

V temném newyorském podsvětí si má Elenina sestra brát Nicolase Russoa – tak velkého bosse a podvodníka, že je to moc i na samotnou mafii. Jeho pověst je černější, než jsou jeho kravaty a obleky, je však velmi pohledný.  

Jednou si už ale pověst pošpinila a nesmí dopustit, aby se minulost opakovala. Navíc, i kdyby nakonec byli spolu, tak se přece mafiánská dívka nesmí zamilovat, ne?

Až se zase usmíříme – Bianca Iosivoni

Callie se po delší době vrátí do rodného města, aby tam strávila léto. Jako prvního tam potká Keitha, který nejspíš před sedmi lety zavinil nehodu, při které zahynul její otec. Chtěla ho nenávidět, avšak probudily se v ní staré emoce.  

Callie se po celých sedm let nepostavila své minulosti, chtěla ji vytěsnit, ale nepomohla ani amnézie, kterou utrpěla při nehodě. Najde pravdu? Najde si opět cestu zpátky ke Keithovi?

Odkaz – Elle Kennedy

Čtyři páry a tři roky života po promoci. Jedna svatba, jedna žádost o ruku, druhá svatba jedno nečekané těhotenství. Garett s Hannah, Logan s Grace, Dean s Allie a Tucker se Sabrinou si život po vysoké škole představovali jinak. 

Mají jeden druhého, čelí problémům společně. Takovým, na které je Briarova univerzita nepřipravila. Najít lásku je ta lehčí část, dospět je mnohem těžší.

Svátky v Kavárně nových začátků – Debbie Johnsonová

Becca nikdy neměla v lásce Vánoce. Letos se chystá navštívit sestru Lauru, která vede malou kavárnu a poprvé se těší na maratony vánočních filmů, které jindy tak nesnáší a považuje je za čiré utrpení.  

Brzy Becca podlehne kouzlu Kavárny nových začátků, která servíruje horkou čokoládu, tak dobrou, že roztaje i Rebečino srdce. Možná i uvěří, že zázraky se dějí právě o Vánocích. 

Víte, komu pod stromeček pořídíte romantickou literaturu?

Napsat komentář