Pátek 1 březen, 2024
Večeře, film nebo procházka na dálku aneb 3+1 tipů, jak oslavit s drahou polovičkou Valentýn v čase virtuálního spojení
Fotografie: Pexels (pexels.com)
FUN

Večeře, film nebo procházka na dálku aneb 3+1 tipů, jak oslavit s drahou polovičkou Valentýn v čase virtuálního spojení

Oslavovat svátek lásky s vaší drahou polovičkou na dálku s sebou nese jisté výzvy, ale také překrásné možnosti pro prohloubení vztahu. Pozitivní zprávou je, že doba virtuální umožňuje překonávat hranice a být během vteřiny skrze obrazovku na dosah i těm, kteří se nachází několik set kilometrů od nás. Díky několika kreativním nápadům překonáte pomyslné mosty a oslavíte Valentýna s partnerem nehledě na vzdálenost.

Domluvte se na virtuální večeři

Velká vzdálenost vám neumožňuje usednout ke společnému stolu? Domluvte si společnou večeři přes videohovor. Uvařte si své oblíbené jídlo, posaďte se k virtuálním stolům vytvářejícím dojem, že spolu sedíte tváří v tvář. Tímto jednoduchým gestem se postaráte o uvolněný valentýnský večer, během něhož budete mít možnost sdílet malé okamžiky se svou láskou i na dálku.

Filmový večer na dálku

Po večeři můžete vybrat oblíbený film nebo seriál, na který byste se chtěli podívat. Oba ho pusťte ve stejný okamžik a vychutnejte si společný filmový zážitek. Pro pocit většího kontaktu si zavolejte přes hlasový hovor nebo zapněte chat, přes který můžete scény komentovat. Vytvoříte tím dojem, že jste spolu v kině nebo na sedačce v obýváku, a to i přesto, že se každý z vás nachází jinde.

Fotografie: Pexels (pexels.com)

Zahrajte si online hru

Pokud patříte k soutěživým párům, ponořte se do světa online her a vyzvěte svého partnera na duel. Ať už si vyberete vědomostní kvízy, logickou hru, nebo upřednostníte závody, jde o skvělý způsob, jak strávit společné chvilky na dálku a sdílet smích i radost ze společné zábavy.

Vezměte svého partnera na videoprocházku

Zapněte videohovor a vydejte se společně se svou láskou na virtuální procházku. Sdílejte skrze telefon či tablet scenérie v okolí a povídejte si, jako byste spolu byli fyzicky. Tato aktivita vám umožní prožít společné rande navzdory fyzické vzdálenosti, a zároveň objevit nová zákoutí v místě, kde se váš partner či partnerka momentálně nachází.

Pro jaké virtuální rande se rozhodnete vy?

Napsat komentář