Neděle 14.07.2024
10 jedinečných tipů na rande i v zimě
Fotografie: Pexels (pexels.com)
LIFESTYLE

10 jedinečných tipů na rande i v zimě

Nezáleží na tom, jaká je venku zima, když vás hřeje u srdce. S následujícími 10 tipy na rande bude i zimní schůzka romantičtější než kdykoliv dřív…

Kurzy vaření: láska prochází žaludkem

Vynikající jídlo chutná obzvlášť dobře v chladných dnech. Zvláště když ho připravíte společně s někým. Když venku mrzne, můžete společně péct sušenky. Nebo si zasoutěžit o to, kdo vykouzlí hezčí perníkovou chaloupku? Pokud dáváte přednost klasice, využijte speciální kurzy vaření pro páry.

Noční túra: dobrodružná horská romantika

Rande tohoto typu je ideální, když je sníh. Noční túra zasněženým lesem vyzařuje romantiku, o které se nám může zdát jen v pohádkách. Ticho a krása přírody jsou nezapomenutelným zážitkem.

Wellness: relaxace na druhou

Když je venku opravdu “hnusně“, je nejlepší udělat si pohodlí v páru. Ideálním místem pro relaxaci jsou lázně nebo termální koupele. Nejen perličková koupel a sauna, ale i uklidňující masáž vám oběma udělá dobře.

Zimní grilování

Kdo říká, že grilovat můžete jen v létě? Stejně dobře to funguje i v zimě. A je to o to útulnější. Zabalte se do péřových bund, připravte si teplý šálek svařeného vína a zimní grilování může začít.

Ochutnávka vín: na zdraví a na lásku!

Ke skvělému rande patří také sklenka dobrého vína. A pokud vám nevadí rozlévání dalších skleniček, nejlépe uděláte, když uspořádate rande na profesionální degustaci vín. Zde vám nejen nabídnou ta nejlepší vína, ale také získáte znalosti o nich.

Fotografie: Pexels (pexels.com)

Víkendový výlet: utečte pryč v páru

Co může být romantičtějšího než společný útěk? Potřebujete jen trochu odvahy. Co takhle romantický krátký výlet do malého města nebo do hor? Někam, kde vás nikdo a nic nebude rušit a budete si užívat jen jeden druhého.

Domácí piknik: nápad na rande pro chladné dny

Sníte o pikniku na zelené louce s dekou a košíkem plným dobrot? Můžete ho uskutečnit i v zimě. Kromě západu slunce si mohou i beznadějní romantici vykouzlit zvláštní piknikový zážitek. Stačí rozprostřít deku na balkoně (pokud nemáte balkon, stačí i pokoj), připravit občerstvení, dobré víno a vyzdobit svíčkami.

Hot on ice

Co může být krásnější než klouzat ruku v ruce po zamrzlém jezeře? Nemusí to být vždy jen svíčky a prosecco.

Lezení

Máte chuť na dobrodružství? Ve speciálních lezeckých halách najdete s partnerem ideální stěnu, na které společně zažijete pocit euforie. Zábava zaručena!

Planetárium: romantika pod (otevřeným) nebem

Rande pod hvězdami je dokonalé. A nejlepší na tom je, že si můžete vychutnat krásnou oblohu v teple, aniž by vám ve výhledu bránily mrazy a husté mraky.

Kam byste vzali svého partnera na rande vy?

Napsat komentář

  • Romi 12.01.2021 v 11:33

    Už dva týždne sa mi sníva o dobrom wellnesse, ktorý je vlastne zatvorený, rovnako ako lezecké haly či iné zariadenia a partnera mám o dva okresy vedľa... Takže si asi otvorím víno sama doma, ugrilujem si na balkóne a budem dúfať, že tento článok bude niekedy aj aktuálny 🤷🏻‍♀️😂.