Pondělí 22 duben, 2024
3 knihy, které vám pomohou k úspěchu
Fotografie: Pexels (pexels.com)
LIFESTYLE

3 knihy, které vám pomohou k úspěchu

Věříme, že čtení knih lidem otevírá spoustu možností a hlubší vnímání okolního světa. A právě proto jsme si pro vás nachystali knihy, které vám pomohou růst. Ačkoliv třeba nejste žádným vášnivým čtenářem, tyto knihy, jako by si vás doslova našly samy. Ostatně přeci čtete tyto řádky – není to znamení?

Miluj svůj život – Louise L. Hay

Autorka, která vám pomůže otevřít dveře do vašeho vysněného života. Zjistíte, že pozitivní myšlení je základ našeho zdraví a slova dokážou změnit život. Díky této knize se naučíte odpouštět si vlastní nedokonalosti a být sami sebou místo toho, abyste se snažili vypadat dobře v očích ostatních. Buďte ochotní udělat první krok, ať je jakkoliv malý. Soustřeďte se na fakt, že jste ochotní se učit, a budou se dít zázraky. Věřte, že být pozitivní je nádherné. Je také úžasné si to uvědomit. Tahle kniha je pro každého, kdo chce změnit svůj život k lepšímu, ale zároveň objevit své vnitřní krásy.

Nejbohatší muž v Babylóně – George S. Clason

Fascinující příběhy, které vám pomohou otevřít oči po finanční stránce. Určitě se někdo ocitl v situaci, kdy mu například nic nevycházelo, co se týče peněz, a proto je dobré mít v takových situacích peníze bokem. Tahle kniha vám ukáže, jak se svým příjmem zacházet a jak si své peníze udržet. Začínajícím podnikatelům, nebo prostě komukoliv, může tato kniha velice pomoct.

Velké kouzlo – Elizabeth Gilbert

Od autorky bestselleru Jíst, Meditovat, Milovat. Předpokládám, že každý z nás se někdy ocitl v situaci, kdy mu došla veškerá inspirace nebo měl spisovatelský blok. Tato spisovatelka vám dává možnost nahlédnout do světa inspirace ve svém podání a ukáže nový směr. Na názorných příkladech ukazuje, že na něčem lze vždy najít kousek inspirace a jak čelit tomu, čeho se nejvíce bojíme. Pokud chcete žít co netvořivější život, tak tuto knihu opravdu doporučujeme. Nevěřili byste, kolik inspirace se v nás nachází.

Máte i vy doporučení na nějaké knihy, které vám pomohly růst?

Napsat komentář