Pondělí 22 duben, 2024
3 zaručené tipy, jak co nejrychleji odevzdat diplomku
Fotografie: Pexels (pexels.com)
LIFESTYLE SPONZOROVÁNO

3 zaručené tipy, jak co nejrychleji odevzdat diplomku

Závěrečná práce. Ta poslední tečka, která studenta dělí od kýženého akademického titulu. Ať už jde o práci diplomovou, bakalářskou nebo například doktorskou, je za ní hodně času, práce a sil. Navíc ani to, že má člověk napsáno, ještě neznamená, že má hotovo. Jaká je ta nejrychlejší a nejsnadnější cesta k odevzdání?

Ať už jde o cokoliv, je dobré mít vedle sebe někoho, kdo má zkušenosti. Co takhle 25 let zkušeností? Chyťte se pomocné ruky, kterou vám může poskytnout Diplomka24 a její služby.

Využijte záchranný balíček

Neexistuje snad žádný student, který by v některém aspektu tvorby své práce netápal. Je oříšek samotné psaní, nevíte, jak vyzrát nad formátováním, nebo vám dělá vrásky na čele možné plagiátorství? A je libo hashtag #diplomkanaprvnidobrou?

Diplomka24 nabízí zdarma pomocné materiály v podobě prezentace s technickými informacemi, univerzální šablony ve Wordu i šablony vybraných škol, a hlavně e-book s odpověďmi snad na vše, co studenta píšího závěrečnou práci může zajímat. Stačí jen zadat e-mail a vše si nechat poslat.

Zajistěte si spolehlivou a rychlou korekturu

Někdo nemá žádný problém s obsahem práce, ale jazyková stránka zkrátka pokulhává. Někdo sice ovládá obojí, ale i přesto je ohrožen tzv. “autorskou slepotou”, což je přirozený jev – když něco sami napíšeme, může se nám pak stát, že náš mozek vytěsní napsanou chybu. Nechat si svou závěrečnou práci profesionálně zkontrolovat někým dalším je důležitý a chytrý krok k úspěchu.

Získat kvalitní korekturu v co nejkratším čase není jednoduché, ale na webu Diplomka24 je toho možné dosáhnout. Jednoduše během pár chvil vyplňte formulář, a pokud cítíte potřebu, zaškrtněte v něm i požadavek na celkovou úpravu vzhledu práce. Neuděláte chybu.

Nečekejte dlouho na tištěnou podobu a nezaplaťte za ni balík

I v dnešní online době se většina závěrečných prací odevzdává také v tištěné podobě. Neměli bychom si z toho však nechat dělat komplikaci. Diplomka24 již dávno přišla s první online objednávkou a na vlně jednoduchosti celého procesu pokračuje dodnes.

Ne nadarmo se používá sousloví “chudý student”, a tak by zrovna závěrečná práce potřebná k dokončení studia neměla být velkým zásahem do rozpočtu. Nepopiratelnými výhodami webu Diplomka24 jsou jednoduchost formulářů pro vazbu i tisk práce, nejlepší cenová nabídka, možnost expresního dodání již od 2 hodin od objednání a široká síť poboček po celé České republice.

Tip: Nechte si už tak dobrou cenu snížit ještě o 20 %. Až do konce června 2023 platí slevový kód “grapes20”, který stačí zadat během před odesláním objednávky.

Máte nějaké vlastní tipy, jak vyzrát na závěrečnou práci, které by měli všichni studenti znát?

Napsat komentář