Neděle 14.07.2024
8 vychytávek, které potřebujete do nového školního roku
Fotografie: Pexels (pexels.com)
LIFESTYLE

8 vychytávek, které potřebujete do nového školního roku

I přesto, že se s létem a prázdninami těžko loučí, první září je tady a s ním i začátek nového školního roku. Ten je potřeba si zpříjemnit, a to nejlíp něčím, co nám udělá radost, a zároveň usnadní přípravu, plnění úkolů i učení. Vybrali jsme celkem 8 věcí, se kterými se vám bude usedat do školních lavic mnohem lépe. O jaké vychytávky jde?

Digitální zápisník

Píšete si rádi poznámky, abyste nezapomněli na nic důležitého, ale zároveň nechcete trávit čas neustálým sháněním papíru a psacích potřeb? Zkuste vyměnit poznámkový blok za digitální zápisník. Díky jeho lehkosti lze snadno přenášet, a tak ho můžete mít kdykoliv po ruce. Na jeho plochu se píše stejně jako na papír, a navíc můžete případné překlepy kdykoliv smazat. Psaním na tabulku navíc ušetříte lesy od jejich kácení. Vyměníte letošní školní rok papírový blok za digitální zápisník?

Týdenní plánovač

Máte rádi přehled o úkolech, které jste ve škole dostali? Pak vám nesmí chybět týdenní plánovač. Tento rozvrh týdne s veškerými svými povinnostmi budete mít neustále na očích, a tak budete mít jistotu, že na nic nezapomenete a vše stihnete včas splnit.

TO DO listy

Není lepší pocit než postupně plnit úkoly a odškrtávat si je jako splněné. Pokud si i vy rádi píšete pro svůj přehled seznamy věcí, které musíte splnit, kupte si set TO DO listů. Veškeré úkoly budete mít pohromadě a vyhnete se nepříjemné situaci, při které se budete muset omlouvat, že jste na něco zapomněli.

Diář

Jestliže jste si zatím nestihli koupit nový diář, nyní je nejvyšší čas, protože ve škole se vám bude určitě hodit. Chcete pomoct s připomínáním úkolů a povinností, plánováním nebo s uchováváním nových nápadů? Pak diář nutně potřebujete.

Rostlinné tužky

Nebaví vás klasické psací potřeby, které se brzy opotřebují a skončí v koši? Vybavte se tužkami, které vám po dopsání udělají radost v květináči. Že jste ještě neviděli, aby z tužky vykvetla bylina či květina? To jste ještě nezkoušeli tu rostlinnou od Sprout World!

Prints Mates přenosná tiskárna

Snažit se zapamatovat dlouhé texty nazpaměť je velká nuda, proto se tomu raději vyhněte a ozvláštněte si zápisky obrázky nebo myšlenkovými mapami. Nebojte, nemusíte ztrácet čas jejich kreslením, stačí vše najít na internetu, pomocí malé přenosné bez inkoustové tiskárny vytisknout a nalepit do sešitu. Celý proces vám zabere pár minut a usnadní vám učení.

Láhev na pití

Tekutiny jsou pohonem pro mozek, proto nezanedbávejte svůj pitný režim, a to ani s ústupem vysokých letních teplot. S jeho dodržováním vám pomůžou lahve s hravými motivy, díky kterým budete mít svůj oblíbený nápoj neustále při ruce.

Samolepicí páska

Potřebujete si do sešitu nebo diáře něco přilepit, ale nechcete si nešikovně tubičkou lepidla slepit stránky k sobě? Pak raději v papírnictví sáhněte po samolepicí pásce, se kterou lze manipulovat mnohem snadněji a bez ušpinění rukou i všeho ostatního v okolí.

Co ulehčí vykročení do nového školního roku vám?

Napsat komentář