Neděle 14.07.2024
4 YouTube kanály, které vás dostanou do formy
Fotografie: Pexels (pexels.com)
LIFESTYLE ONLINE & TECH

4 YouTube kanály, které vás dostanou do formy

Nyní se sice nepotřebujete potit každý den v posilovně, abyste dosáhli vysněné figury, pokud se tedy zrovna nechystáte někam do tepla, kde jsou plavky outfitem číslo jedna, byla by však škoda zahodit veškeré úsilí, které jste během léta věnovali cvičení, a za rok začínat se zpevňováním těla znovu od začátku. Aby vaše svaly ani během podzimních a zimních měsíců neochably, a zároveň jste nemuseli kvůli posilování nabíhat zpět do fitness center, vybrali jsme pro vás YouTube kanály osobních trenérek, které vás udrží fit, aniž byste potřebovali speciální vybavení či museli vycházet z domu.

Bailey Brown

Tato nutriční terapeutka a fitness instruktorka ze Sydney namotivuje do cvičení i ty, pro které je pohyb cizí slovo. Na kanále Bailey Brown najdete krátká videa nasycená těmi nejefektivnějšími cviky, díky nimž se dostanete do kondice velmi snadno a za krátkou dobu.

Jednotlivá videa jsou zaměřená na různé problémové oblasti, a tak si můžete sestavit cvičení podle svých potřeb tak, aby pro vás bylo vždy atraktivní. Výhodou je, že většina cviků lze dělat na podložce vleže. Posilování, u kterého nemusíte vstávat, zní lákavě, ne?

https://youtu.be/BZfi_Ng_gMk

Lean with Lilly

Lilly Sabri je fyzioterapeutkou, instruktorkou pilates a influencerkou v oblasti zdraví a fitness. Kanál Lean with Lilly si založila proto, aby motivovala ke zdravému životnímu stylu a vytvořila komunitu lidí, kteří se v tomto způsobu života vzájemně podporují.

Cílem videí není pouze instruovat sledující ohledně cviků, které jim pomohou docílit vysněné postavy, ale především dokázat, že se díky pravidelnému pohybu můžeme cítit lépe a být v životě šťastnější, a to ať už cvičíme podle videa s dlouhým intenzivním tréninkem, nebo si pustíme pouze krátké video zaměřené na protažení těla, protože každý pohyb se počítá.

Move with Nicole

Věčně usměvavá instruktorka jógy a pilates Nicole vám ukáže, že i pomalé cvičení může být zábava a nemusíte zvedat činky nebo dělat výskoky, abyste zpevnili svalstvo celého těla. Z online lekcí s Nicole si odnesete kromě skvělé figury také energii a úsměv na tváři.

Cvičení s Nicole vás bude bavit díky pozitivnímu nastavení mysli instruktorky i lokalitě, ve které cviky předcvičuje. Pomyslně se skrz internet dostanete na australskou pláž slunečného Queenslandu. Uznejte sami, že v posilovně vám z pláže nikdo cviky ukazovat nebude.

Heather Robertson

Pokud upřednostňujete delší cvičící videa, najděte si na YouTube kanál Heather Robertson. Výživová poradkyně, fitness modelka a osobní trenérka natáčí obvykle půlhodinová videa zaměřená buď na jednotlivé partie, nebo procvičení celého těla.

Zaručujeme, že se během cvičení s Heather zapotíte a spálíte množství kalorií. Jedná se totiž o takzvaný HIIT trénink neboli vysoce intervalový. Bonusem takového cvičení je kromě vyrýsovaných svalů také zlepšení fyzické kondice.

Sledujete už nějaké fitness YouTube kanály?

Napsat komentář