Pátek 1 březen, 2024

STAŇTE SE SOUČÁSTÍ TÝMU

Od roku 2016 vytváříme místo, které sdružuje kreativní lidi a dává jim možnost se realizovat a prosadit. Dříve jste nás mohli znát jako BloggersRE, nyní jsme GrapesMag. Náš tým tvoří spousta mladých nadšených lidí, kteří mají zájem tvořit, rozvíjet se a posouvat. Věříme v to, co děláme, a rádi mezi sebe přijmeme další lidi se smýšlením podobným tomu našemu a chutí věnovat se tomu, co je baví. Nabízíme několik pozic, které je možné různě kombinovat a přizpůsobovat na míru k maximální spokojenosti.

Tvorba rozhovorů

Zpovídání těch, kteří mají co předat, je něco, co vnímáme jako důležité. Rozhovory jsou stabilní součástí našeho magazínu a prostor jim dáváme hned čtyřikrát týdně. Zajímá vás jejich tvorba? Sepište nám své motivace a vize, přidejte vzorové otázky pro někoho, kdo je podle vás inspirativní, a zdůvodnění, proč vaše volba pro náš online magazín padla právě na něj. Do předmětu uveďte “Posila – rozhovory” a vše zašlete na e-mailovou adresu info@grapesmag.cz.

Tvorba článků

Lifestyle, fashion, beauty, online & tech, travel, fun a gastro – to vše jsou naše rubriky, ve kterých desetkrát týdně zveřejňujeme články s potenciálem informovat, motivovat či inspirovat. Chtěli byste rozšířit řady našich redaktorů? Sepište nám své motivace, vize a oblíbená témata, přidejte vzorový článek, který by podle vás byl vhodný pro náš magazín. Do předmětu uveďte “Posila – články” a vše zašlete na e-mailovou adresu info@grapesmag.cz.

Správa sociálních sítí

Sociální sítě jsou důležité pro fungování všech online projektů, a my to víme. Vnímáme je jako nástroj, který může být užitečný, ale také přinášet inspiraci či zábavu. Bavila by vás jejich správa? Sepište nám, jak byste ohodnotili naše aktuální fungování na sítích, co byste pochválili a co naopak změnili. Zajímá nás například i to, co vás na sociálních sítích přitahuje, jaký je váš obecný postoj k nim a jestli jste spíše kreativec, anebo nadšenec do čísel a statistik. Do předmětu uveďte “Posila – sociální sítě” a vše sepsané zašlete na info@grapesmag.cz.