Sobota 20 duben, 2024
3 tipy, kam v Česku na prodloužený víkend
Fotografie: Pexels (pexels.com)
TRAVEL

3 tipy, kam v Česku na prodloužený víkend

Každý z nás prostě občas potřebuje vypnout a na chvíli si od všeho kolem odpočinout. Abyste si odpočinuli a viděli nějaké krásy, nemusíte do zahraničí, protože i tady u nás je spousta neobjevených míst, která stojí za návštěvu. Tak se nebojte vydat na nějakou dobrodružnou cestu!

Domek na stromě Pyskočely

Řekněte nám, kdo nikdy nechtěl spát v domě na stromě? Díky naší oblíbenkyni na Instagramu Alex Sedláčkové jsme objevili tohle kouzelné místo, které se nachází v osadě Pyskočely. Stačí jedna noc a vaše duše se navždy propojí s přírodou, protože tohle místo je pro klid jako stvořené. Pro někoho to může být doslova divočina, protože v domečku jste bez připojení k síti, elektrické energie a vody. Ale nezoufejte, máte tam totiž přírodní sprchu. Také máte možnost využít ohniště kousek od domku a na večerní grilování si můžete nechat připravit dobroty od místních farmářů. Jediné mínus je to, že tohle místo je velmi žádané, takže nejlepší je zarezervovat si ho co nejdříve!

Noc v sudu ve Vinařství pod Hradem

Velice netradiční spaní pro milovníky vína! Tohle rodinné vinařství se nachází na Pálavě v Klentnici. Ubytovat v sudu se můžete dokonce přímo na vinici, kde vás po probuzení čeká nezapomenutelný výhled na Pálavu, snad bez kocoviny. Každopádně spaní může být trošičku stísněnější, ale o to útulnější, a na rozdíl od spaní na stromě tu máte elektřinu a přímotopy. Za nás to může být moc originální dárek třeba pro partnera, nebo pro zkrátka pro kohokoliv, o kom víte, že má rád víno. 

Vodní domky Čejkovice

Na výběr máte ze tří krásných menších domků, které si hned na první pohled zamilujete. Každý domek je opravdu originální a v každém z nich najdete speciální prvek, což už samo o sobě zní velice lákavě! Každopádně domky jsou bez přívodu elektřiny, ale každý má svoji vlastní oddělenou koupelnu, kde máte elektřinu a zásuvku – snad ale bude mobil to poslední, na co budete myslet.

Zaujalo vás některé místečko a uděláte si brzy nějaký super víkend?

Napsat komentář