Neděle 14.07.2024
Zadarmo díky CouchSurfingu nebo jednoduše s Hotels: 3 weby, které vám pomohou s hledáním ubytování
Fotografie: Pexels (pexels.com)
TRAVEL

Zadarmo díky CouchSurfingu nebo jednoduše s Hotels: 3 weby, které vám pomohou s hledáním ubytování

Dlouhá zima, a s ní spojené šero a nedostatek slunečních paprsků, svádí k návštěvě teplých krajin. Chybějící vitamín D sice můžete nahrazovat pomocí doplňků stravy, ale nejvíce ho přece jen přijmete přímo od zdroje například na exotické dovolené. Vydat se za teplem je vlastně velmi snadné, protože letecké portály bývají doslova zahlcené nabídkami výhodných letenek a ubytování najdete snadno na webech. O jaké konkrétní weby jde?

Hotels.com

Stačí zadat místo pobytu, počet osob, datum a web Hotels.com vám vyhledá ideální ubytování v různých koutech světa. Vyhledávač hotelů si můžete stáhnout jako aplikaci do mobilu a mít ho tak neustále při sobě i na cestách. Aplikace poskytuje u většiny hotelů bezplatné zrušení rezervace a jako bonus můžete díky věrnostnímu programu získat každý desátý pobyt zarezervovaný u Hotels.com zdarma.

CouchSurfing

Ubytovat se na svých cestách zadarmo? To není nic nereálného. Stačí se přidat ke komunitě milovníků cestování na webu sociální sítě CoachSurfing a získávat po celém světě přátele, kteří vás u sebe nechají pobývat. CoachSurfing potvrzuje, že nemusíte vlastnit účet ve švýcarské bance, abyste mohli navštěvovat vaše vysněné destinace.

Vrbo

Pokud plánujete dlouhodobý pobyt v zahraničí a chcete si dopřát pohodlí a luxus, podívejte se na web Vrbo. Prostřednictvím něho si můžete zarezervovat domy, apartmány, chaty, vily, ale také netradiční stavby, jimiž jsou například zámky, stodoly, hausbóty, jachty a mnoho dalších. Díky webu Vrbo si můžete splnit své největší přání a strávit několik nocí v ubytování snů.

Přes jaký web si zarezervujete ubytování jako první?

Napsat komentář