Středa 22.05.2024
Jaké účesy budou v zimě trendy? Vyzkoušet můžete mašle nebo medvídkovou blond
Fotografie: Pexels (pexels.com)
BEAUTY

Jaké účesy budou v zimě trendy? Vyzkoušet můžete mašle nebo medvídkovou blond

Trendy se mění rychlostí, jakou se mění barva podzimního listí. Stromy svou korunu shodily, a i pro nás je čas na změnu účesu. Jaké střihy a barvy budou letošní zimu nejvíc cool?

Romantické vlny a mašle

V zimě budou jedním z obrovských trendů vlny a mašle. Zapomeňte ale na velkolepé a perfektní kudrliny. Trendy budou rozpustilé boho vlnky, které doplní pentle. Tento typ účesu můžete vidět u oblíbeného Chanelu a Courrèges. Pokud do tohoto účesu půjdete, nezapomínejte na objemové a lesk dodávající přípravky pro péči o vlasy.

Drdol ve stylu baleríny

Baletní móda přichází ve všech druzích tylových a saténových sukní, pastelových trikotech, tvarovacích punčocháčích a baletních botách. V kráse se projevuje jako drdoly ve stylu baleríny, které se nosí utažené nebo volné a jsou spletené, tvarované, uhlazené, zauzlované nebo stočené. Krom toho, že jsou trendy, jsou taky praktické! A pokud by vám byla zima na uši… od toho jsou klapky, které v zimě určitě využijete!

Střih podle hrnce

Kdo by si byl pomyslel, že střih podle hrnce bude jednou v módě. Tento účes si však oblíbila rodina Byersových v seriálu Stranger Things a jeho obliba se stává i realitou. Můžete ho nosit různě rozčepýřený pro rebelský vzhled nebo narovnaný, čímž vám dodá lehce intelektuální nádech. Nezapomínejte ale, že tento typ účesu je pouze pro odvážné.

Medvídková blond

Když se vysloví pojem plyšový medvídek, zcela jistě se všem vybaví plyšová hračka, která má neurčitou barvu. Je to hnědá? Je to béžová? Nebo dokonce blond? Svět vlasů přišel s názvem medvídková blond. A právě tento odstín bude velice chic!

Barevné bloky

Co je barevné blokování? Pamatujete na účesy z přelomu století, kdy se nosily obarvené dva proužky ofiny? Nebo na účes Narcisy Malfoy z Harryho Pottera? Tak přesně tohle je to barevné blokování, které bude v zimě frčet!

Velkoplošná bruneta

V zimě bude hitem ale i přirozenost. A pokud jste přírodní bruneta, jásejte! Letošní zimu budou trendy hnědé odstíny bez balayage, bez melírů, zkrátka bez dimenzí. Jestliže jste ale blondýnka a hnědé tóny vás lákají, trendem bude sytá čokoláda a „myší hnědá“, kterou si zamilovaly především ty cool holky z New Yorku.

Už víte, do kterého střihu či barvy vlasů půjdete letošní zimu? Nebo raději zůstanete u své typické vizáže?

Napsat komentář