Neděle 14.07.2024
Jeden z jarních nehtových trendy odstínů si zamilují především milovníci kávy a minimalismu, ale nejen oni
Fotografie: Freepik (freepik.com)
BEAUTY

Jeden z jarních nehtových trendy odstínů si zamilují především milovníci kávy a minimalismu, ale nejen oni

Minimalisté, zbystřete! Pokud patříte k těm, kteří rádi zkouší nové nehtové trendy, pak vaše srdce může plesat. Už jste slyšeli o neutrálním odstínu „cappuccino milk”?

Co za odstín je „cappuccino milk”?

Pokud patříte k milovníkům cappuccina, pak si snadno představíte, jak vypadá odstín, který z něj vzešel. Jedná se o barvu, která představuje jemnější a světlejší variantu francouzské manikúry s čokoládovým mlékem z podzimu 2023. Vyžaduje také mnohem teplejší lak než standardní francouzská manikúra, která používá chladný růžovo-nude základ pod bílé tipy. A víte, kdo si letos tento trend oblíbil? Leni Klum!

Nehty po vzoru mléčného cappuccina jsou vhodné pro všechny

Cappuccino milk je odstín, který je neutrální, což znamená, že se hodí ke všem typům pleti, ke všem příležitostem a ke všem stylům.

Pro lidi se světlou pletí jsou nejlepší narůžovělé odstíny, zatímco středním a olivovým tónům pleti budou vyhovovat spíše béžovější nude tóny. Pokud máte tmavší pleť, zvolte karamelové odlesky. Rozhodujícím rysem cappuccinové manikúry je nicméně průhledný lak. Ať už se tedy rozhodnete pro hnědobéžovou, nebo růžovobéžovou barvu, klíčem je kombinace s mléčným lakem s vysokým leskem.

Jak nosit nehty ve stylu oblíbeného nápoje?

Na palubě tichého luxusu

Pokud bude vzhled inspirovaný kávou proveden decentně, může snadno splňovat kritéria pro estetiku tichého luxusu. Je to totiž tichý luxus, který má nadvládu nad jarními beauty trendy. Během příští návštěvy u své manikérky požádejte o mléčně růžový základ a lehký béžový lak na špičky nehtů.

Zvolte klasickou francouzskou manikúru s béžovým základem

Není nic elegantnějšího než klasické francouzské tipy, ale nelze popřít, že francouzská manikúra vypadá ještě sofistikovaněji s hnědo-béžovým základem. V porovnání s růžovým lakem béžový lak mnohem lépe splyne s pokožkou a zvýrazní perleťově bílé tipy a opalizující lesk. Pohrajte si s různými odstíny, abyste našli ideální béžovou barvu pro podtón své pleti.

Cappuccinovou manikúru ocení i ženy s krátkými nehty

Ačkoli jsou dlouhé stilleto nehty jedním z nejmódnějších tvarů manikúry pro jaro 2024, elegantní francouzskou manikúru můžete zvládnout i na kratších nehtech. V takovém případě se rozhodněte pro mikro francouzskou manikúru, která vaše drápky opticky prodlouží. Mikro francouzská manikúra je velmi decentní a nenápadná varianta klasické francouzské.

Kombinace s chromovým povrchem

Průsvitné a lesklé laky vypadají ve slunečných dnech stále lichotivěji, takže svou obvyklou francouzskou manikúru povýšíte na další level chromovým lakem. A vzhledem k tomu, že chromovaná manikúra patří v roce 2024 patřit mezi trendy, zvažte jemný chromový základ, sotva viditelné špičky a nehty s mandlovým nádechem.

Dejte prostor kreativitě

Pokud si myslíte, že trend „cappuccino milk” je určen výhradně pro minimalistky, jste na omylu. Zamilují si ho i fanynky abstraktních prvků nebo obrácené francouzské manikúry. A nemusíte se bát ani květinových vzorů, které budou k mléčnému cappuccinu skvěle hodit.

Jak se vám líbí trend, který se nese v duchu oblíbeného nápoje?


Zdroj: glam.com, glamourmagazine.com

Napsat komentář