Neděle 14.07.2024
Velkým jarním hitem jsou žvýkačkové nehty, které si oblíbila i Lily Allen 
Fotografie: Freepik (freepik.com)
BEAUTY

Velkým jarním hitem jsou žvýkačkové nehty, které si oblíbila i Lily Allen 

Pokud patříte k příznivcům minimalismu, možná máte někdy chuť popustit uzdu své fantazie a vyzkoušet i něco odvázanějšího. Co byste řekli žvýkačkovým nehtům?

Co jsou žvýkačkové nehty?

Jak už název napovídá, tento trend využívá žvýkačkově růžovou paletu barev, která je o něco jasnější než francouzská růžová. Aby však vzhled zůstal svěží, jemný a orosený, je také lehce průhledný. Veselá růžová vysílá čisté jarní vibrace a dodává tak rozkošný nádech manikúře, která stále působí uhlazeně a sofistikovaně.

Nepodceňujte přípravu

Než se pustíte do samotného lakování, je třeba začít s péčí o nehty. Znáte to, obraz je tak dobrý, jak dobré je jeho plátno, a to platí i pro žvýkačkové nehty. Čím lesklejší bude podklad, tím lépe bude manikúra vypadat, proto je třeba věnovat více času přípravě. K té neodmyslitelně patří úprava kůžičky, leštění nehtových lůžek a tvarování. Je dobré si také zvyknout pravidelně používat olejíček, abyste se vyhnuli lámavým a dehydrovaným nehtům.

Jak nosit žvýkačkové nehty?

Existuje spousta způsobů, jak tento trend nosit. K vidění jsou krátké, dlouhé, průsvitné, čtvercové i hranaté nehty. Naposledy luxusní nehtová umělkyně Harriet Westmoreland vytvořila roztomilou krátkou sadu pro svou slavnou klientku Lily Allen. Možností, jak nosit žvýkačkové nehty, je opravdu nespočet.

Bubblegum Pink Ombré

Když si představíte odstín bubblegum pink, vybaví se vám možná oblíbené a přesládlé Dubble Bubble a Hubba Bubba Bubble Tape. Právě těmito laskominkami je manikúra v duchu bubblegum pink ombré inspirována. Navíc k dosažení tohoto vzhledu stačí jen jeden produkt. Cirque Colors v odstínu La Vie En Rose je lak, který postupně mění odstíny, takže vlastně ani nemusíte být nehtový profík, abyste si mohli vytvořit tuto poutavou manikúru.

Bubblegum Pink French Mani

Pokud je pro vás příliš těžké zůstat u jednoho odstínu růžové, tato dvoubarevná růžová francouzská manikúra vás dostane do kolen. Žvýkačkově růžový základ se krásně snoubí s růžovými tipy ve stylu Barbie a je to něco, co si minimalistky musí zamilovat.

Fotografie: Unsplash (unsplash.com)

Žvýkačkově růžová mřížka

Mřížkované nehty jsou zábavnou a minimalistickou alternativou k oblíbeným šachovnicovým nehtům. A když je provedení ve žvýkačkově růžové a bílé? Prostě paráda. Získáte totiž perfektní kontrast, který navíc většinu z nás vrátí do éry tumblerek, tedy do roku 2013.

Celoplošná růžová

Krása žvýkačkové růžové spočívá v tom, že tato barva sama o sobě vynikne natolik, že ji můžete nosit samostatně, a přesto bude působit výrazným dojmem. A toto ocení zejména ti, kteří v oblasti manikúry nejsou tak zdatní, ale přesto touží po tom, aby svými nehty oslnili.

Žvýkačkově růžové třpytky

Pokud dáváte přednost čistě barevnému laku s nádechem třpytu, vyzkoušet můžete kombinaci růžového a zeleného třpytu. Na podklad můžete použít žvýkačkově růžový lak a přetřít ho zelenými třpytkami, nebo naopak.

Co říkáte žvýkačkovému trendu?


Zdroj: glamourmagazine.co.uk, byrdie.com

Napsat komentář