Pátek 1 březen, 2024
Zamilují si ji nejen blondýny, ale i brunety: Kašmírová blond je vlasovým trendem pro rok 2024
Fotografie: Pexels (pexels.com)
BEAUTY

Zamilují si ji nejen blondýny, ale i brunety: Kašmírová blond je vlasovým trendem pro rok 2024

Pokud toužíte po zimní vzpruze pro své vlasy, poohlédněte se po odstínu kašmírová blond. Jedná se o středně tónovanou blond, která sluší blondýnkám i brunetkám. Tento zábavný a třpytivý trend je ideální pro všechny nenáročné ženy.

Co přesně je kašmírová blond?

Kašmírová blond je hladký a sametový odstín, který je rozhodně tím nejlepším ze světa blondýnek a brunetek. Odlišuje se od ultralehkých platinových odstínů, které byly obrovským trendem v minulosti a nachází se na pomezí světlých a tmavých blond s fialovými podtóny, čímž se vyhýbá příliš žlutým nebo zlatým tónům. Jedině tak získá univerzálně lichotivý odstín. Tento barevný odstín navíc doplňuje celou řadu estetických stylů, takže je skvělou volbou, pokud chcete vsadit na současné trendy. Odlesky tohoto tónu se pak bez námahy oživují a krom toho všechny v této barvě jistě okouzlíte!

Tento odstín lze snadno ozvláštnit

Tato snadná bezstarostná barva vlasů vypadá svěže a podmanivě a budete se díky ní cítit špičkově za všech okolností. Pokud jde o styling, zkuste dlouhé, volné lokny, které předvedou odlesky tohoto odstínu v plné polní. A pokud nepatříte mezi fanoušky vln, nevadí. Kašmírové blond budou slyšet i drdoly nebo zkrátka jednoduše vlasy rozpuštěné.

Můžete se přiklonit ke světlé nebo tmavé verzi

Pokud jde o kašmírovou blond, můžete si vybrat, zda se rozhodnete přiklonit k tmavším tónům, nebo světlejším odstínům. Charakteristickými rysy tohoto trendu jsou jeho hloubka a jemně vetkané odlesky. Díky této vícerozměrnosti váš nový účes bude zářit až do další schůzky s vaší kadeřnici nebo kadeřníkem. Cílem toho všeho je napodobit luxusní vzhled jemného kašmíru. Kombinací teplých a studených tónů docílíte elegantního vzhledu, který působí jemně.

Kašmírová blond orámuje vaše rysy

Pokud nosíte ofinu, světlo, které se ve vašich vlasech bude odrážet, upozorní nejen na dokonalost vašeho nového účesu, ale také na vaše rysy. A to samé funguje i pokud máte kudrnaté, nebo dokonce rovné vlasy. Důraz je totiž kladen na vytvoření jemnějšího a přirozeného vzhledu s barvami, které plynule přechází jedna v druhou. Navíc se jedná o odstín, kterému nevadí ani odrosty.

Pokud se rozhodnete pro kašmírovou blond, mějte na paměti, že může mít více variant. Proto se ujistěte, že jste si našli stylistu, kterému plně důvěřujete. Jak tento barevný trend oslovil vás? Vyzkoušíte ho, nebo raději zůstanete u své osvědčené, ba dokonce přirozené barvy?

Napsat komentář