Pátek 1 březen, 2024
Červené, se zvířecím potiskem nebo vlněné: 8 typů punčoch, díky kterým váš zimní outfit upoutá pozornost
Fotografie: Envato Elements (elements.envato.com)
FASHION

Červené, se zvířecím potiskem nebo vlněné: 8 typů punčoch, díky kterým váš zimní outfit upoutá pozornost

Ať už k sukni, šatům, nebo se šortkami, punčochy jsou módními hvězdami nejen ve světě influencerů. Prozradíme vám, které modely jsou právě teď trendy a které byste měli zařadit do svého šatníku i vy!

Když teploty klesají, jsou punčocháče a punčochy nezbytnou záchranou. Nezáleží na tom, jestli vykukují mezi midi šaty a vysokými botami ke kolenům, nebo jsou hvězdou looku v minisukni. Punčochy zůstávají naším oblíbeným doplňkem pro chladné dny – a v zimě jsou všechno, jen ne nudné.

Punčochy s krajkovým detailem

V této sezóně se vrací krajkové punčochy ve stylu Y2K s nádechem romantiky a hravosti. Bílé krajkové punčochy vypadají dívčím způsobem v kombinaci s Mary Janes, v černé vypadají elegantně a luxusně a můžete je kombinovat se špičatými podpatky v zářivých barvách a oslavit tak návrat nultých let.

Punčochy z hrubé vlny

Trend, který je velmi hřejivý a mimořádně stylový? Milujeme! Letos v zimě jsou punčochy k dostání i v pletené verzi. Tento trend se objevil na přehlídkových molech značky Chanel a s klesajícími teplotami se stává nedílnou součástí zimních outfitů.

Punčochy s odkazy

I punčochy mohou být skvělou reklamou a tuto zimu bývají zdobeny malými vzkazy. Například krátkými nápisy à la „Not Your Babe” nebo „Heartbreaker”.

Červené punčochy

Není žádným tajemstvím, že červená je ve světě módy jednou z trendy barev roku a vidíme ji všude – a Dolce & Gabbana, Gucci nebo Chanel předvedli tuto barvu také na punčochách. Zejména v kombinaci s balerínami, kardigany a blejzry vytvářejí dokonalý stylový mix.

Punčochy s mašlemi

Od mašlí ve vlasech přes mašle na halenkách, kabelkách a doplňcích… Bylo jen otázkou času, kdy se objeví na punčochách. Ať už jako drobný detail vzadu na kotnících, nebo jako plně síťované modely – výběr je opravdu široký.

Párty punčochy

V souladu se sváteční sezónou se také punčochy bláznivě třpytily. A třpytivé ozdoby, perly a štrasové aplikace jsou stále nedílnou součástí kolekcí velkých značek jako je Calzedonia.

Punčochy s monogramem

Logománie je stále přítomná, ale stala se trochu sofistikovanější. Rozloučili jsme se s odvážnými logy a místo toho jsme přešli k jemnějším monogramům. Ty se dají skvěle kombinovat na mnoho různých způsobů – ležérně s minisukní, svetrem, ponožkami a mokasínami nebo opravdu elegantně s podpatky a koktejlovými šaty.

Punčochy se zvířecím potiskem

Punčochy se zvířecími potisky jsou i v této sezóně divoké a představují snadný způsob, jak dodat outfitu okamžitý „wow efekt”. Punčochy se zvířecím potiskem jsou rozhodně must-have pro každého, kdo chce vyčnívat z davu, a rozhodně by neměly chybět ani ve vašem šatníku.

Které patří mezi vaše oblíbené?

Napsat komentář