Pátek 1 březen, 2024
Jsem fashion redaktorka a představuji vám svá In’s & Out’s pro rok 2024
Fotografie: Pexels (pexels.com)
FASHION

Jsem fashion redaktorka a představuji vám svá In’s & Out’s pro rok 2024

Od začátku nového roku uplynulo již několik dní a zatím jsme mohli zaznamenat několik trendů z roku 2023, kterým se podařilo prosadit. Na druhou stranu jsou také nějaké, o kterých si myslím, že budou letos „out”. Bez dalších okolků, jaké jsou mé módní tipy?

In’s

Baletní obuv

V loňském roce jsme byli svědky přílivu balerín v různých texturách, barevných provedeních i látkách. A letos se s nimi ještě nerozloučíme.

Bordó

Na konci loňského roku vyhlásila společnost Pantone barvou roku 2024 „Peach Fuzz”, ale tato světlá pastelová barva zatím módní sféru neovládla. Místo toho je všude vidět sytě červená, vínová a bordó. A to jak na oblečení, tak na doplňcích. A musím přiznat, že jsem těmto odstínům přišla na chuť i já.

Mašličky

Pokud jste si mysleli, že trend mašlí na každém centimetru vašeho oblečení skončil, mýlíte se. Protože mašle nikam jen tak nezmizí. Poté, co návrhářka Simone Rocha předvedla svou nejnovější kolekci s mašlemi a květinami, zaplavil sociální sítě trend jejich DIY výroby. A já jsem mu naprosto podlehla.

Pyžamo jako svrchní oděv

O tom, že se pyžama začala nosit i mimo domov, jsme již psali a předpokládám, že letos tento trend začne praktikovat většina z nás. Lidé hledají styl a pohodlí v jednom, a co je pohodlnější než pyžamo? Mnoho značek vždy nabízelo spací oblečení z luxusních materiálů, tak proč se s ním nepředvést i na ulici? Dokonce i herečky jako Margot Robbie se nebojí ukázat se na společenských akcích v pyžamu. Když to může dělat Barbie, tak my taky, ne?

DIY šatník

TikTok je jedním z nejlepších zdrojů inspirace a nabízí spoustu tipů a triků, které lze snadno napodobit, zejména pokud jde o módu. Od proměny sukní v šaty, přes aplikaci kamínků nebo špendlíků na staré tenisky až po vše, co oživí váš již existující šatník.

Průhledné brýle

Všichni víme, že dokonalým doplňkem outfitu jsou sluneční brýle – ať už svítí slunce, nebo ne. V současné době jsou v kurzu čiré brýle v zářivých barvách, což znamená, že žádný outfit nezůstane neúplný.

Out’s

Průhledné plastové boty

Upřímně jsem si myslela, že trend průsvitných bot nás už dávno opustil, ale když jsem viděla Kim Kardashian, jak je opět nosí, uvědomila jsem si, že jsem se mýlila. Pro mě jsou však v roce 2024 i v každém dalším definitivně „out”.

Nenošení věcí, protože se „nehodí k vaší postavě”

Co se týče oblékání podle postavy a feminismu, ušli jsme dlouhou cestu, ale stále máme co dělat, než se i toto téma stane normálním. Chci jen zdůraznit, že móda je o experimentování a měla by být především o zábavě. Takže noste upnuté šaty, kalhoty s nízkým pasem, krátké topy, prostě cokoli, v čem se budete cítit nejlépe!

Co je pro vás aktuálně IN a co OUT?

Napsat komentář