Pátek 1 březen, 2024
Neexistuje šance na druhý dojem aneb Seznamte se se stylingovými tipy pro outfit na první rande
Fotografie: Pexels (pexels.com)
BEAUTY FASHION

Neexistuje šance na druhý dojem aneb Seznamte se se stylingovými tipy pro outfit na první rande

Sotva existuje důležitější oblečení než to na první rande. Když tedy nepočítáme svatební šaty. Jak se říká, druhá šance na první dojem neexistuje. Ale co si vzít na první rande na sebe? Jít spíše ležérně a přirozeně v džínách, pohodlných botách a jen s trochou make-upu? Nebo něco extravagantnějšího?

Pokud se blíží vaše první rande a vy se už hodiny v panice přehrabujete ve skříni, zachovejte klid a zhluboka se nadechněte. Ukážeme vám, jak vybrat dokonalé oblečení, ve kterém předvedete svou nejlepší stránku.

Decentní místo hlubokého výstřihu

Jistě, hluboký výstřih na muže zapůsobí, ale rozhodně nechcete, aby to bylo to jediné, co si po prvním rande zapamatuje. Uděláte lépe, když si nenápadně rozepnete jeden knoflík nebo si vezmete halenku s mírným výstřihem. To v něm vzbudí zvědavost a na dalších schůzkách bude chtít prozkoumat i zbytek.

Nízké boty místo vysokých podpatků

Na prvním rande někdy rozhodují vteřiny. Například když si muž uvědomí, že se nad ním tyčíte. I když se najdou tací, kterým to nevadí, většina z nich se cítí vysokými ženami zastrašena a jejich ego může trpět. Pokud nevíte s jistotou, jak vysoký bude váš doprovod, je lepší nosit ploché podrážky.

Rozpuštěné vlasy

Drdoly jsou prý jedním z trendů, které muži nesnáší. Ať je to pravda, nebo ne, vysoký drdol by mohl připomínat přísnou vychovatelku. Pokud váháte, zda mít vlasy rozpuštěné, nebo sepnuté, zvolte první možnost. Jestliže však drdoly nosíte v běžném životě, pak je tato úprava vlasů vhodná i na prvním rande. Nemusíte ze sebe kvůli žádnému muži dělat něco, co nejste.

Přírodní make-up

Většina žen se cítí mnohem krásnější s dokonale naneseným make-upem, kouřovými očními stíny a rtěnkou než bez make-upu. Mužům však velké množství líčidel ne vždy vyhovuje a většina z nich dává přednost přirozenému vzhledu. Místo líčení s tmavě zvýrazněnýma očima a rty zvolte decentní denní make-up. Při líčení dbejte na to, aby vaše pleť vypadala svěže a oči zářily.

Skvěle funguje podkladová báze, korektor, trocha tvářenky, rozjasňovač a řasenka. Ale i zde platí, že každý, kdo miluje líčení a rád nosí dramatický make-up v každodenním životě, by měl na prvním rande udělat totéž. Ale s mírou.

Fotografie: Pexels (pexels.com)

Jemný parfém místo oblaku vůně

Stříknout parfém za každé ucho, na krk, trochu na zápěstí a nakonec párkrát shora dolů… Pozor, s parfémem to nepřehánějte! Všudypřítomný oblak vůně může rychle odradit. Parfém používejte s mírou.

Pohodlná podprsenka místo super push-upky

Ženám s menším poprsím někdy přijde vhod super push-up podprsenka, ale při stylingu na první rande nejsou extra vycpávky nutné. Koneckonců, chcete okouzlit charakterem, a ne jen ve velikosti svého poprsí.

Tip: Nejvíc sexy je sebevědomí.

Džíny místo overalu

Lacláče vypadají roztomile, ale to pravděpodobně nezmění názor mužů, kteří je obecně příliš v lásce nemají. Vsaďte raději na džíny, které jsou vždy trendy a muži je také rádi vidí na ženách. Zkombinujte je s lehkou halenkou nebo cool topem.

Jaký outfit je tedy na první rande nejvhodnější?

Jestli existuje nějaký kus oblečení, který každý muž na ženě opravdu rád vidí, jsou to šaty. V očích mužů v nich zkrátka ženy vypadají úžasně „dívčí”, což v nich možná probudí i ochranitelský pud – kdo ví. Jisté je, že šaty jsou bezpečnou volbou jako outfit na první rande, pokud to teploty dovolí.

Samozřejmě, že se chcete líbit. Obléknout si ale na první rande určitý outfit jen pro zapůsobení je rozhodně špatný přístup. Nikdo by to neměl na první rande přehánět a zapomínat na svůj styl. První rande je především o tom, abyste ukázali, jací skutečně jste. Pokud je mezi vámi správná chemie, oblečení bude stejně nepodstatné.

Napsat komentář