Pátek 1 březen, 2024
Už znáte plus-size zimní trendy? Vedou siluety nebo šaty
Fotografie: Pexels (pexels.com)
FASHION

Už znáte plus-size zimní trendy? Vedou siluety nebo šaty

Už dávno neplatí, že se po módních molech prochází jen ty nejštíhlejší z nejštíhlejších. Lidé si uvědomili, že existují i ženy, které jsou „krev a mlíko”, a že i jim patří módní svět. A co jim tento svět radí na zimu?

Svetrové šaty

Pokud sledujete pozorně módní trendy, pak jste mohli letos zaregistrovat obrovský příval svetrových šatů. A má to svůj důvod. Svetrové šaty vypadají jako delší svetry a jsou stejně pohodlné. Navíc svetrové šaty s kozačkami a legínami, nebo bez nich, budou působit velice chic. Pokud byste chtěli šatům vdechnout nějakou zvláštnost, vyzkoušejte pásek, kterým zdůrazníte siluetu, nebo zajímavý náhrdelník.

Dlouhý kabát

Co by to bylo za zimu, kdyby ani jeden z nás neměl ve svém repertoáru kabát. Dlouhé kabáty jsou v chladném počasí vašimi nejlepšími přáteli. A jak je nosit? Módní influencerky si ho zamilovaly v kombinaci s tmavými džíny, vysokými botami, vypasovaným svetrem a nekonečnou šálou. Vytvoříte tak outfit, který sluší nejen všem typům postavy, ale také ženám každého věku!

Zdůrazněte svou postavu

Pro vytvoření dokonalého outfitu je nutné vždy znát svůj typ postavy. To je důležité, aby se vaše postava neutopila pod vrstvou všech svetrů a roláků. Nebojte, existuje mnoho způsobů, jak zvýraznit svou postavu pomocí oblečení.

Jedním z nejefektivnějších způsobů je strategicky volit délku svršků a výšku kalhot, abyste vytvořili co nejlichotivější kombinaci. Můžete tak obléci džíny s vysokým pasem a kratším svetrem, abyste zdůraznili křivky svého pasu. Pokud nosíte kalhoty s nižším sedem, kombinujte je s delším vrškem, který zabrání tomu, aby vaše postava působila objemně.

Kožená bunda se neztratí

O dlouhých kabátech již víte, opomenuta nesmí být ani klasická kožená bunda. A pokud nechcete nosit pravou kůži, můžete sáhnout po bundě z umělé kůže nebo PVC. Kvůli těmto bundám netrpělo žádné zvíře a vypadají stejně dobře jako kožené.

A jaké kožené bundy jsou letošní zimu ty nejvíc top? Sáhnout můžete po bundě s výraznějším odstínem nebo výrazným střihem.

Šály a boty

Stejně jako kabátů, ani šál není nikdy dost. A jedním z nejlepších způsobů, jak prakticky doplnit zimní kousek, je zahalit se do šály, kterou nikdo nepřehlédne. Zatímco před pár lety se Lenny Kravitz stal terčem několika memes vzhledem ke své převelice objemné šále, letos jsou naopak v módě. A co se bot týká, zapomeňte na tenisky. Letos frčí kozačky a „objemnější“ kousky, které vaše nohy udrží v teple.

Už víte, které kousky letos rozhodně nesmíte postrádat? A sledujete nějaké plus-size módní influencerky, u kterých se necháváte inspirovat?

Napsat komentář