Pondělí 22 duben, 2024
4 novinky, které Netflix přichystal na březen
Fotografie: Pexels (pexels.com)
FUN

4 novinky, které Netflix přichystal na březen

Únorové novinky na Netflixu jsou sice stále aktuální, my vám však již nyní přinášíme tipy na seriály a pořady, které můžete sledovat v nadcházejícím měsíci. Co nesmíte v březnu vynechat? Dočtete se v našem tradičním článku…

Švindluj!

Začátkem března udělá Netflix radost zejména všem fanouškům televizních soutěží. V britském zábavném pořadu Švindluj! se utká partička prolhaných soutěžících, kteří se budou snažit takticky maskovat nedostatečné vědomosti tak, aby na jejich lživé odpovědi nikdo nepřišel. Vítězem se totiž může stát pouze ten, kdo dokáže vymyslet co nejpřesvědčivější argumenty odůvodňující jeho odpovědi. Pořad, ve kterém je upřednostněna přesvědčovací technika před vědomostmi, sledujte od 1. března.

Wellmania

Liv proplouvá hektickým životem, když náhle zjistí, že má zdravotní problémy, o kterých dříve neměla ani tušení. Liv se tedy okamžitě přehodnotí svůj životní styl a rozhodne se pro razantní změnu s cílem zlepšení svého zdraví a nabytí lepšího pocitu ze sebe samé. Začne praktikovat meditační a dechová cvičení, vyzkouší si drastický půst a propadne zdravému životnímu stylu. Bude však tato razantní změna pro Liv pravou volbou? Sledujte od 29. března seriál Wellmania.

Naměkko

Americký herec John Lowe se představí v roli introvertního syna, který začíná pracovat pro svého otce s výstřední povahou. I přesto, že jsou oba muži naprosto odlišní, pokusí se své charaktery naprosto ignorovat a soustředit se pouze na úspěšný chod společného byznysu. O tom, zda se jim povede uspět, se můžete přesvědčit 30. března.

Vražda v Paříži

Po téměř čtyřech letech se vrací opět na scénu herecká dvojice Jennifer Aniston a Adam Sandler v rolích Nicka a Audrey Spitzových. Zatímco v předchozí ztřeštěné komedii se snažili newyorský policista a jeho manželka přijít na kloub záhadné vraždě na jachtě miliardáře, nyní budou oba nasazeni jako soukromá očka na plný úvazek. Napínavé mezinárodní pátrání po jejich příteli bude tentokrát probíhat v lokacích exotické Havaje a romantické Paříže. Na akční komedii plnou kuriózních momentů se můžete těšit 31. března.

Jaká novinka vás zaujala nejvíce?

Napsat komentář