Neděle 21 duben, 2024
Girl’s Night: 5 nápadů na skvělou dámskou jízdu, které rozhodně stojí za vyzkoušení
Fotografie: Pexels (pexels.com)
FUN

Girl’s Night: 5 nápadů na skvělou dámskou jízdu, které rozhodně stojí za vyzkoušení

S dobrými kamarádkami si vždy užijete zábavu. K lahvi sektu nepochybně patří zábavné aktivity nebo chutné recepty. Pokud však chcete se svými děvčaty strávit výjimečný večer, určitě se vám budou hodit nápady, které z vaší dámské jízdy udělají skutečnou událost. Hledáte inspiraci? Pak čtěte dále…

Vytvořte si společné fotoalbum

Chtěli jste to udělat už několikrát, ale nikdy jste si nenašli dostatek času? Třídění fotek a jejich lepení do alb je proto ideálním nápadem na dámskou jízdu. Zvlášť pokud zahrnuje sdílení vzpomínek na staré časy a dlouhé rozhovory o všem, co jste spolu prožily.

Sladký, slaný nebo pikantní

Popcorn je klasika! Zvlášť pokud plánujete filmový večer, rozhodně byste si neměli nechat ujít něco chutného a křupavého. Pokud chcete svým děvčatům nabídnout něco výjimečného, neservírujte jen slaný popcorn, ale experimentujte. Ať už půjde o skořici, kurkumu, chilli, oregano, med, vanilku, kakao, nebo šafrán – k popcornu se hodí téměř cokoli. V ideálním případě připravte několik různých misek najednou. Tak si každá najde něco, co jí chutná.

Malé goodies pro každou

Abyste se ujistily, že jsou vaše kamarádky plné očekávání na další večer, připravte pro každou z nich malou taštičku s maličkostmi. Tu můžete naplnit voňavou svíčkou, polaroidovou fotografií z vašeho společného večera, vitaminovým džusem – na kocovinu – nebo malým poděkováním.

Fotografie: Pexels (pexels.com)

Koláčky štěstí s osobním vzkazem

Pokud chcete své kamarádky překvapit, připravte si sušenky štěstí – každou s velmi osobním vzkazem, vtipem nebo pěkným citátem. Tento nápad je skvělý, protože vychází ze srdce.

Co na koláčky potřebujete?

  • 3 vaječné bílky
  • 60 g moučkového cukru
  • 45 g rozpuštěného másla
  • 60 g mouky

Jak na to?

Bílky ušlehejte do tuha, vmíchejte máslo a moučkový cukr. Poté přisypte mouku. Těsto o objemu asi jedné polévkové lžíce dejte na plech vyložený pečicím papírem a pečte při 180 stupních asi 4 minuty. Vyjměte z trouby, ihned těsto naplňte svým poselstvím a vytvarujte z něj koláček. Po několika minutách budou koláčky pevné a připravené k podávání.

Vodka-grapefruit-zmrzlina

Trošku alkoholu si môžete s vašimi priateľkami dopriať. A to aj v zmrzline, ktorú si môžete ľahko a rýchlo pripraviť, aj sami. Dobré na tom je, že nepotrebujete žiaden stroj na zmrzlinu. Potrebovať budete rozmixovaných 500 g jahôd, 500 ml grapefruitového džúsu a 150 ml vodky. Všetko spolu zmiešajte a zmrazte na 6 hodín. Potom sa párty môže začať.

S kamarádkami si můžete dopřát trochu alkoholu. A dokonce i ve zmrzlině, kterou si snadno a rychle připravíte i samy. Dobré je, že nepotřebujete stroj na výrobu zmrzliny. Budete potřebovat 500 g jahod, 500 ml grapefruitové šťávy a 150 ml vodky. Vše smíchejte dohromady a dejte na 6 hodin zmrazit. Nebo vyzkoušíte jiný zmrzlinový recept? Pak může párty začít.

Napsat komentář