Pondělí 22 duben, 2024
4 novinky, které Netflix přichystal na červen
Fotografie: Pexels (pexels.com)
FUN

4 novinky, které Netflix přichystal na červen

Léto je téměř tady a s ním i zasloužený odpočinek. Proč ne třeba u Netflixu sledováním seriálů a filmů, které jste si poznačili do seznamu, ale neměli na ně kvůli školním povinnostem čas? K novinkám z minulého měsíce si můžete připsat rovnou ty, které vyjdou již v červnu…

Manifest

Fanoušci mysteriózního thrilleru se konečně po 5 letech dozví odpovědi na veškeré své otázky o pasažérech letu číslo 828, jelikož se dočkají finální řady seriálu Manifest. V celkem 20 závěrečných epizodách dojde k dalším nečekaným událostem, ale také rozřešení záhadných znamení. Na finální díly amerického seriálu se těšte 2. června.

Amy Schumer: Emergency Contact

Amy Schumer se nebojí na pódiu před publikem otevřeně vtipkovat o svém manželství, rodičovských povinnostech nebo nevyžádaných radách své matky. Na třetí díl jejího stand-up comedy speciálu se můžete těšit 13. června.

Naše planeta II

Tvůrčí tým snímků Zázračná planeta a Naše planeta přichází s dalšími dechberoucími záběry poukazujícími na kouzla přírody. David Attenborough vysvětlí, z jakých důvodů zvířata migrují a jakým způsobem se přizpůsobují novému prostředí. Nenechte si 14. června ujít dokumentární seriál Naše planeta II.

Vyproštění 2

Australského specialistu na špinavou práci čeká další náročný úkol. Zatímco minule zachraňoval uneseného syna svého šéfa, tentokrát má za úkol ochránit rovnou celou rodinu a dostat ji ze spárů krutého gangu. Půjde i tentokrát hlavnímu hrdinovi o život? Sledujte 16. června pokračování filmu Vyproštění.

Napsat komentář